Arena DemoVan 21 Ocak’ta Afyon’a uğrayacak

Arena iş ortağı Dijital Dünya işbirliği ile 21 Ocak’ta yapılacak etkinlikte, kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarına özel teknoloji çözümlerini görerek ve birebir deneyimleyerek tanımaları sağlanacak.

Arena Bilgisayar tarafından geliştirilen mobil demo merkezi DemoVan, teknolojiyi kurumsal müşterilerin ayağına götürüyor. HP ve Microsoft desteğiyle geliştirilen DemoVan, sunucudan dizüstü bilgisayara kadar kurumsal müşterilerin ihtiyaç duyabileceği her türlü teknolojiyi birarada sunuyor.

Yıl boyunca Anadolu’nun dört bir yanını dolaşacak olan DemoVan’ın 21 Ocak’taki durağı Afyon olacak. Kurumlar, Arena ve Dijital Dünya işbirliği ile düzenlenecek etkinlikte, sektörlerine ve ihtiyaçlarına özel çözümleri görerek ve deneyimleyerek tanıyacak. Adeo Bilişim tarafından verilecek eğitimlerle de teknolojiyi en verimli şekilde nasıl kullanabileceklerini öğrenecekler.

Kurumlar Teknolojiyi DemoVan’da Görecek, “Sıfır Faizli Teknoloji Kredisi” ile Sahip Olacak

Arena Bilgisayar’ın Türk Ekonomi Bankası (TEB) işbirliği ile geliştirdiği “Sıfır Faizli Teknoloji Kredisi”, kurumsal müşterilere vade farksız ya da düşük faizle daha uzun vade ile yatırım imkanı sağlıyor. Farklı ödeme seçeneklerine sahip olan ve TL ile çalışan kredi, vade maliyetlerinin son kullanıcıya yansıtılmaması ve döviz riski barındırmaması nedeniyle de kurumlara önemli avantajlar sağlıyor.

DemoVan’ı ziyaret ederek ihtiyaçlarını belirleyen kurumlar, “Sıfır Faizli Teknoloji Kredisi” sayesinde teknolojiyi sadece görmekle kalmayacak, riske girmeden ona yatırım yapma imkanına da sahip olacaklar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu