Armada ev ağınızı Linksys KiSS 1600 ile yönetiyor

Salonda televizyonunuzun karşısında oturmuş arkadaşlarınızla sohbet ediyorken onlara, önceki gün maille gelen videoyu televizyonunuzdan izlettirmek mi istiyorsunuz? Yoksa MP3 çalar veya hafıza kartında bulunan bir parçayı müzik setinizden çalmayı mı? Ya da sevdiğiniz tarzda internet üzerinden yayın yapan çok popüler bir radyoyu dinlemeyi mi? Tüm bunlar artık mümkün. Linksys’in KiSS 1600 yüksek çözünürlüklü (HD – High Definiton) dijital medya çaları evdeki eğlence merkeziniz oluyor. Armada Bilgisayar’ın dağıtıcılığını yaptığı KiSS 1600, temel olarak yüksek çözünürlüklü görüntü işleme özelliğine sahip bir DVD oynatıcı. Televizyonunuza HDMI ve standart scart arabirimi sayesinde bağlanarak görüntü ve ses aktarımı yapıyor. Ses bağlantıları ise evinizde bulunan ev sinema sistemi veya AV alıcısına bağlanmaya imkân tanıyor. Linksys’in yeni “yüksek çözünürlüklü medya çaları KiSS 1600, kablosuz ve kablolu her türlü dijital aygıtta kayıtlı ses, video ve resim dosyalarını televizyonunuzda oynatabiliyor, internet radyolarını eve getiriyor ve online oyunların oynanmasına olanak tanıyor. Standart yüksek çözünürlüklü DVD oynatıcılarda bulunan bu özellikler KiSS 1600’ün en temel özelliği. KiSS 1600’ü diğer DVD oynatıcılardan farklı kılansa her türlü dijital cihaza kablosuz ağ, ethernet kablo veya USB üzerinden bağlanarak, cihaz içerisinde bulunan video, ses ve resim dosyalarını TV ve ev sinema sistemi üzerinden oynatabilmesi. Internet bağlantısı ise KiSS 1600’e internet radyolarını çalma ve online oyunları oynatma özelliği katıyor.
Arka odada bulunan bilgisayarınızdaki filmi salondaki TV’den izleyin
KiSS 1600, kablosuz bağlantısı sayesinde, siz salonda otururken arka odada bulunan bilgisayarınıza bağlanıp bilgisayarın sabit diskindeki yüksek çözünürlüklü DivX filmi televizyonunuzdan izlemenize imkan tanıyor. KiSS 1600, neredeyse tüm video ve ses dosyaları ile uyumlu olduğu için bilgisayarınızda izlediğiniz veya dinlediğiniz bir dosyayı KiSS 1600 üzerinden TV’nizden izleyememeniz mümkün değil.
Üzerinde bulunan USB 2.0 sayesinde KiSS 1600’e her türlü dijital kamera, fotoğraf makinesi, MP3 çalar, sabit disk ve flash disk’de bulunan video, ses ve resim dosyalarına da bilgisayarınızdaki dosyalar gibi ulaşabilir ve TV’nizden izleyebilirsiniz.
Kablosuz veya ethernet bağlantısı üzerinden internete bağlanan KiSS 1600 ile internet üzerindeki binlerce radyondan sizin zevkinize uygun birisini mutlaka bulacaksınız. Online oyunlar ise KiSS 1600’ün bir diğer bir artısı.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.