Asseco SEE, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor


Asseco SEE Finansal İş Uygulamaları Birimine Mutlu Özdemir’i getirdi

Finansal İş Uygulamaları alanında 20 yılı aşkın bir deneyime sahip olan Asseco SEE, kadrosunu Mutlu Özdemir ile güçlendirdi. Mutlu Özdemir, Finansal İş Uygulamaları Birimi çözümleri FlexFinance, LeaseFlex®, Fidelity® Ürün Geliştirme ve Operasyonlarından Sorumlu Direktör olarak göreve başladı.

Yazılım ve hizmet gelirleri bazında Güney Doğu Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük bilişim şirketlerinden olan Asseco SEE, Finansal İş Uygulamaları Birimi’ni Mutlu Özdemir ile güçlendirdi. Böylece finans, ödeme sistemleri, kamu ve telekom dahil olmak üzere çeşitli dikey sektörlere yönelik bilgi ve iletişim teknolojileri (ICT) çözümleri sunan Asseco SEE, Türkiye organizasyonuna deneyimli bir ismi daha kattı.

Finansal İş Uygulamaları Birimi, Mutlu Özdemir ve ekibine emanet

Mutlu Özdemir, finans sektöründe aralarında Aktif Bank, Bank Pozitif, C Bilişim, TSPB, Demirbank, Dışbank gibi yurt içi firma ve bankaların yanında, yurt dışı bankaların da yer aldığı kurumlarda, üst yönetim pozisyonlarında çalıştı. Görev aldığı kurumlarda birçok öncü ve yenilikçi projenin gerçekleştirilmesi, bilgi teknolojileri ve operasyon strateji süreçlerinin oluşturulması, hayata geçirilmesi konularında aktif rol ve sorumluluk aldı. Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan Özdemir, en son görev aldığı bankada, “Dünyanın En Yenilikçi Bankası” ödülü de dahil olmak üzere bir çok uluslararası ödül alan projede görev yaptı.

Banka, sigorta, perakende, ödeme sistemleri ve bilişim sektörlerinde bilgi teknolojileri stratejileri oluşturma, yönetme ve değişim konularında uzmanlaşan Özdemir, bilgi birikimi ve deneyimini Asseco SEE Finansal İş Uygulamaları Birimi’nin tecrübesiyle birleştirecek. Asseco SEE, yeni teknoloji ve süreçleri, katma değerli çözüm ve hizmetlere dönüştürerek müşterilerinin yanında yer almaya devam ediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.