Ana sayfa BT Gündem Asus da oyun dünyasını dize taşıdı

Asus da oyun dünyasını dize taşıdı

125
0

ASUS, mobil oyuncular için tasarlanmış ilk notebook bilgisayarlarını tanıttı. Geliştirilmiş grafik çözümleri ile en son Intel Centrino Duo Mobil Teknolojisi temelli olan G1 ve G2 modelleri, artırılmış hız ve ses performansıyla mobil oyun deneyimlerinizi tamemen değiştiriyor! 15.4” ve 17” boyut seçenekleriyle piyasaya sürülen geniş ekranlı notebooklarda oyun deneyimini keyifli kılmak için bir çok özellik geliştirilmiş.Özel tasarımlı LCD kapak, bu notebooklara sıradan notebook tasarımlarından sıyrılıp oyun makinesi kimliği kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda üzerindeki kaplama ve boya ile dayanıklılığını artırıyor.
Direct Flash Sidelights ile grafik keskinlik hareketleri için DirectX9 desteği aktif hale getirildiğinde inanılmaz oyun görselliği sağlıyor.

Yüksek çözünürlüklü bütünleşik web kamera ve hoparlör, karışık kablolarla uğraşmadan her yerde kablosuz video iletişimi olanağı tanıyor. ASUS Direct Messenger, tam ekran oyun modunu görüntülemek için mesajları, sistem statüsünü ve hatırlatma ikazlarını anında güncellerken, OLED ekranı ayrıca kişisel mesajları, hatta Power4 Telefon fonksiyonu kullanıldığında arayan kimliğini göstererek kişiselleştirilebiliyor.

Tam-boyutlu klavye sağladığı ergonomi ile yüksek konfor sağlıyor. Ayrıca oyunlarda sık kullanılan W, A, S ve D tuşları, notebook tasarımı ile örtüşen renk kareleri (kırmızı-yeşil) ile işaretlenip belirgin hale getirildiği için oyun esnasında çok daha hızlı erişime olanak tanıyor.

ASUS Splendid Video Intelligence Teknolojisi, video uygulamalarında en iyi görsel sonuçların elde edilebilmesi için resim kalitesi optimizasyonu yapıyor. Bu sayede görüntüler gerçek renklerinde ve parlaklıklarında izlenebiliyor.

Dijital cihazlar arasında bağlantıyı ve senkronizasyonunu artırmaya yönelik olarak Bluetooth 2.0 artırılmış veri oranı, standart Bluetooth’a oranla üç kat daha hızlı iletiyor. Veri erişimi ve transferinde kullanılan Entegre WLAN 802.11 a/b/g ile yüksek hızda kablosuz Internet erişimi imkanı sağlanıyor.

Daha fazla verimliliğe olanak sağlayan uzun batarya ömrü ile üstün mobilite seçenekleri sunan G1 ve G2 modellerinde bulunan ASUS Power4 Gear+ güç yönetimi sayesinde batarya ömrü %20-25’e kadar arttırırken daha güvenilir ve sürekli bir uygulama gücü sağlanıyor.