Ana sayfa BT Gündem Asus’tan dahiyane bir hareket

Asus’tan dahiyane bir hareket

84
0

ASUS, yenilikçi dokunmatik arayüzüne sahip Glide teknolojili P552w ile her zamankinden daha etkileşimli ve sezgisel bir mobil telefon deneyimi sunuyor. 624MHz işlemci, 3.5G HSDPA bağlantı, GPS ve benzersiz Google Integration* gibi pazara öncülük edecek özelliklerle donatılan ASUS P552w PDA telefon, hem eğlence hem de iş uygulamaları için sunduğu zengin özelliklerle takdir topluyor. Glide ile Yeni bir Mobil Deneyimi
ASUS P552w’nin dokunmatik duyarlı kullanıcı arayüzü ile kullanıcılarına basit parmak hareketleriyle; seçme, büyütme, kaydırma ve döndürme gibi çeşitli navigasyon uygulamaları gerçekleştirmelerine olanak tanıyor. Glide aynı zamanda kullanıcıya; en güncel haberleri takip etme, anında havadurumu raporu hakkında bilgi alma, fotoğraf albümlerinde gezinme ve müzik dinleme gibi geniş bir uygulama yelpazesi sunuyor. Üstelik bunların hepsi sadece birkaç parmak hareketiyle kontrolünüz altında. Bu uygulamalar –Multi-Home, Anytime Launcher, EziPhoto ve EziMusic – “Dünya Parmaklarınızın Ucunda” ifadesine gerçek bir anlam kazandırıyor.

Hızlı bağlantı, güçlü işlemci!
ASUS P552w bugün pazardaki en güçlü CPU (624MHz) işlemcilerden birine sahip olmanın haklı gururunu taşıyor. Ayrıca Vsbenchmark’dan gelen puanlar ile ASUS P552w, uygulamalardaki hızı ve video görüntülerindeki kalitesi ile ön plana çıkıyor. ASUS P552w 3.5G HSDPA (3.6Mbps) bağlantılı en hızlı internet sağlayıcısı sayesinde, dosya paylaşımını ve TV program akışı deneyimini mümkün kılıyor. Ek olarak, Bluetooth, WLAN 802.11b/g, GPS, USB ve diğer bağlantı standartları sayesinde farklı cihazlar ile hızlı ve kolay veri transferi imkanı sağlıyor.