Ana sayfa BT Gündem Asus’tan yeni notebook

Asus’tan yeni notebook

93
0

Sade ve zarif çizgilere sahip U3; 13.3” geniş ekranı, piyano siyahı magnezyum-alüminyum alaşımı dış kasası, ve deri el koyma paneli ile sıradışı tasarım özellikleri sunuyor. Stil sahibi tasarım özelliklerinin yanısıra; en son Intel Centrino Duo İşlemci teknolojisi, WindowsVistaTM işletim sistemi ve ASUS’a özgü teknolojiler ile dinamik işlem gücü ve güçlü performans özelliklerini de bir araya getiriyor. Mükemmel Görüntü Özellikleri
13,3”’ panele sahip U3 yüksek mobilite ve görsel konfor sağlıyor. ASUS’a özel Splendid görüntü geliştirme teknolojisi ile görüntüler gerçek renklerinde ve keskinliklerinde izlenerek üstün görüntü kalitesi elde ediliyor.

Güçlü Güvenlik Özellikleri
Mobilite ve performansın mükemmel uyumuna sahip U3 serisi aynı zamanda benzersiz güvenlik özellikleri sunuyor. Parmak izi okuyucu sayesinde bilgisayarınız başkalarının erişimine karşı maksimum düzeyde korunuyor. Bütünleşik TMP (Trusted Module Platform) donanım çözümü ile özel verilerinizin ve şifrelerinizin kötü niyetli kullanıcılar tarafından ele geçirilmesi de engelleniyor.

Gelişmiş Teknoloji , Bol Seçenek
U3 kullanıcılarına üç opsiyonel özeliği sunuyor: 3G bağlantısı, GPS ve Turbo bellek. Turbo bellek ile bilgisayarınız çok daha çabuk açılıyor ve daha etkin çalışma performansına sahip oluyor. Bütünleşik 3G modülü sayesinde yüksek hızlı mobil ağ bağlantısının buılunduğu her yerde internete bağlantı sağlanıyor. Entegre GPS desteği sayesinde artık adres sorma derdinden kurtulup, istediğiniz yere kolay ve hızlı ulaşımın keyfini çıkarıyorsunuz.

Kablosuz İletişim Keyfi
U3’ te bulunan bütünleşik yüksek çözünürlüklü web kamera ve mikrofon ile heryerde kablosuz iletişim kurma keyfini yaşarsınız. Ayrıca bütünleşik WLAN 802.11 a/b/g/n ve Bluetooth 2.0 bağlantı seçenekleri ile yüksek hızda veri iletimi ve internet erişimi özelliklerine sahip oluyorsunuz.

Uzun Pil Ömrü
ASUS Power4Gear eXtreme güç yönetimi sayesinde, CPU hızı sistem yüklenmesine bağlı olarak otomatik ayarlanıyor. Oyun, film izleme, müzik dinleme ve dosya işlemleri olmak üzere 4 farklı işletim modu ile ihtiyacnız olan gücü harcamanızı, böylece %20-25 oranında güç tasarrufu yapmanızı sağlıyor. Ek olarak U3’te bulunan ozel Güç Tasarrufu (Power Saving) tuşu dahili ve harici grafik birimleri arasında geçiş yapmanızı sağlıyor. Böylece Güç Tasarrufu (Power Saving) seçeneği optimal düzeyde kullanıldığı takdirde %50 oranında daha uzun pil ömrü sağlıyor.