Asus’tan kendi mini işi uzman PC

ASUS, AMD Radeon 600M serisi grafikli en yeni AMD Ryzen 7000 serisi işlemcilerle donatılan ExpertCenter PN53 mini PC modelini duyurdu. ExpertCenter PN53 birçok farklı depolama kombinasyonu kurma imkanı veren üçlü depolama tasarımına sahip. İki adet PCIe

ASUS, AMD Radeon 600M serisi grafikli en yeni AMD Ryzen 7000 serisi işlemcilerle donatılan ExpertCenter PN53 mini PC modelini duyurdu. ExpertCenter PN53 birçok farklı depolama kombinasyonu kurma imkanı veren üçlü depolama tasarımına sahip. İki adet PCIe.0 M.2 SSD ve DDR5 bellek ile hızlı açılış ve uygulama yükleme süreleri elde ediliyor. ExpertCenter PN53 ayrıca akıllıca tasarlanmış soğutma sistemi, gelişmiş iletişim için yapay zeka destekli gürültü engelleme teknolojisi ve bir adet 8K veya dört adet 4K ekran desteği gibi özellikler içeriyor.

ExpertCenter PN53, önceki PN51 modeline göre %34’e kadar daha yüksek tek iş parçacığı performansı ve %29’a kadar daha yüksek çok iş parçacığı performansı sunuyor. PCMark10 Essentials grup testlerinde ExpertCenter PN53; internette dolaşma, video konferans ve uygulama başlatma sürelerinde %10 performans artışı sergiliyor. ExpertCenter PN53 ayrıca, sistem performansını tablolar ve yaz yazma işleri gibi günlük ofis uygulamalarını kullanarak ölçen üretkenlik test grubunda PN51’e göre %10 daha yüksek performans gösteriyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu