Avaya Türkiye’de yerini sağlamlaştırıyor

Avaya, “AVAYA SolutionsDay 2005” etkinliğinde; çözüm ortakları ve son kullanıcılarına Türkiye pazarına sunduğu yeni ürün ve çözümlerini tanıttı. Swissotel’de düzenlenen toplantıda, 2004 sonunda gerçekleşen Avaya-Tenovis birleşmesi hakkında da bilgi verildi.Toplantının açılış konuşmasını yapan Avaya Genel Müdürü Sinan Dumlu; IP Telefonu, Çağrı Merkezi Uygulamaları ve KOBİ’lere yönelik ürünleriyle Avaya’nın Türkiye pazarındaki yerini her geçen gün sağlamlaştırdığını söyledi.

Dumlu: “Kökeni Alexander Graham Belle dayanan, iletişim dünyasının en köklü firmalarından biriyiz. IP Telefonu teknolojisinde de AR-GE’ye yapmış olduğumuz yatırımlar ve firma satınalmalarımızla lider pozisyonumuzu geliştirerek koruyoruz. Tenovis firmasını satın alarak Kuzey Amerika pazarındaki liderliğimizi Avrupa’ya da taşımış olduk. Türkiye pazarında da yeni ürün duyurularımız ve kanal atamalarımızla IP Telefonu teknolojisinde en önemli üretici haline geleceğiz.”dedi

Toplantıda; Avaya Orta ve Doğu Avrupa KOBİ Çözümleri Satış Direktörü Michal Jezewski, Avaya’nın Small Office ürünleri hakkında bilgi verirken, Avaya Satış Destek Yöneticisi Michael Armstrong da IP Telefonu çözümlerini anlattı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.