Ana sayfa BT Gündem Avea bayiilerinde de Fırtına başladı

Avea bayiilerinde de Fırtına başladı

87
0

Blackberry üreticisi Research In Motion (RIM) ile yaptığı işbirliği çerçevesinde BlackBerry® Storm™ Smartphone 9500 modelini bayilerinde satışa sunan Avea, BlackBerry telefonlarının hem eğlence hem de bilgi sunan işlevsel çözümlerini, dünyanın ilk “tıklanabilir” dokunmatik ekranlı telefonuyla abonelerinin parmaklarının ucuna getiriyor.Avea, satışına başladığı BlackBerry Storm 9500 modelini cazip teklifler ile abonelerine sunuyor. Bu çerçevede Avea, Blackberry Storm sahibi olmak için 15 Mayıs – 8 Haziran tarihleri arasında ön başvuruda bulunan ilk 1000 kullanıcısına 6 ay sınırsız internet kullanımı hediye ediyor*.

3G desteği ve gelişmiş multi medya özelliği
BlackBerry Storm akıllı telefon, sahip olduğu en yeni teknolojik özellikleriyle hem bireysel hem de iş amaçlı kullanıcılara işlerini rahatlıkla yürütebilme imkânı veriyor. Bu şık akıllı telefon, “tıklanabilir” dokunmatik ekranı, 3G desteği, GPS’i, masaüstü bilgisayar formatında web kullanımı, gelişmiş medya oynatıcısı, 3.2 megapiksel fotoğraf makinesi, üstün telefon özellikleri ve sektörün en ileri e-posta ve mesaj özellikleriyle mükemmel bir performans sunuyor.

Avea Katma Değerli Servisler Direktörü Ayşegül Ceyda Yıldırım, “Türkiye’nin en çok tercih edilen GSM operatörü olarak, abonelerimizin ihtiyaçlarını belirleyerek onların hayatını kolaylaştıracak en son teknolojiye sahip ürün ve servisleri sunmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda abonelerimize dünyanın ilk ‘tıklanabilir’ dokunmatik ekranlı telefonunu cazip tekliflerimiz ile sunuyoruz” dedi.