Avea’da üniformalar değişti…

Müşterilerinin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamak, mağazaları daha konforlu ve huzurlu bir yer haline getirmek için önce mağaza dekorasyonunu yenileyen Avea, şimdi de bayi çalışanlarının üniformalarını yeniledi.

Keyifli ve rahat bir çalışma ortamının yeni tasarım üniformalarla daha da renklendiği Avea bayilerinde artık çalışanlar markanın canlılığını üstlerinde taşıyacak, müşteriler Avea ailesi üyelerini kıyafetlerinden tanıyacak. Avea mağazalarında kadınlar mutluluğun ve güvenin simgesi pembe; erkekler ise doğanın ve huzurun simgesi yeşil renkli t-shirtler ile müşterileri karşılayacak. Pantolon ve etekler ise markanın kurumsallığını ortaya çıkaracak şekilde lacivert olacak.

Dinamik pembenin ve enerji yeşilinin kendisi için ‘genç’ kelimesinin Avea markasındaki karşılığı olduğunu belirten genç modacı İdil Tarzi Avea için tasarladığı kıyafetler hakkında şunları söyledi: “Her iki renk de 2012 sezonunun yeni renk tonları arasında yer alıyor. Bu renkleri, çok modern kalıba sahip, yüksek yakalı polo t-shirtlerde kullandım. Pantolon ve eteklerde ise rengi, alternatif laci olarak adlandırdığımız yeni bir tonla bütünleştirdik. Mat görüntülü özel dokuma koton bir kumaş ile çalıştığımız bu modellerin üzerinde ise, üçüncü renklerle uyumlu son derece modern etiketlemeler var.”

Logo kadar çalışanların kıyafetlerinin de marka için çok önemli olduğunu söyleyen Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz, bayi çalışanlarının yeni kıyafetleri hakkında şunları söyledi: “Avea kokusu ve mağaza dekorasyonu ile başlattığımız değişim rüzgârı şimdi de çalışanların kıyafetleri ile devam ediyor. Bu yeniliğin, müşterilerle doğrudan iletişimde olan Avea çalışanlarının heyecanını ve canlılığını yansıttığına inanıyoruz. Artık müşterilerimiz Avea ailesini kıyafetlerinden tanıyacak. Sahada tüm ekiplerimiz yeni kıyafetleri ile daha dinamik olacaklar ve bu enerjiyi müşterilerimiz mağazalara adım atar atmaz hissedecek.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.