Ana sayfa BT Gündem Avea’dan gencecik bir tarife

Avea’dan gencecik bir tarife

189
0

Avea’nın gençlere yönelik tarifesi ‘Genç Avea’ yenilendi. 26 Yaşın altındaki tüm Avea’lıların yararlanabileceği ‘Genç Avea’ Tarifesi ilk ay bedava 100 MB mobil internet paketi ve Müzik İndir aboneliği hediye ediyor. Genç Avea’lılar sonraki aylarda ise internet paketi ve Müzik İndir aboneliğinden yüzde 50 indirimle faydalanabiliyor.
Avantajlı tarifeleriyle Türkiye’nin en çok konuşturan GSM operatörü Avea, gençlere yönelik tarifesi ‘Genç Avea’yı yeniledi.

26 yaş altındaki gençlere yönelik olan ‘Genç Avea’ tarifesi, abonelerine farklı sürpriz ve avantajlar sunuyor. Yenilenen tarifede Avea, ‘Genç Avea’lılara ilk ay bedava 100 MB mobil internet paketi ve ‘Müzik İndir’ aboneliği hediye ediyor. ‘Genç Avea’ tarifesine abone olanlar sonraki aylarda ise internet paketi ve Müzik İndir servisinden yüzde 50 indirimli faydalanmaya devam ediyor.

‘Genç Avea’lı olmak…

Genç Avea Tarifesi’nde aboneler 100 kontör yükleyerek tüm Avea’lılarla 5 dakikası 2 kontöre konuşurken, 150 kontör ve üzeri yüklemelerde ise 10 dakikası 2 kontöre konuşuyor. Genç Avea’lılar ayrıca, her ay ilk 150 ve üzeri kontör yüklemelerinde tüm Avealılarla 3 saat ücretsiz görüşme süresi, her 250 ve üzeri kontör yüklemelerinde ise her yöne 150 SMS kazanıyor.

Genç Avea Tarifesi 26 yaş altındaki gençlere yönelik olup, tarife gelecek dönemde farklı sürpriz ve avantajlarla zenginleştirilmeye devam edecek.