Avea’dan Jett Gol

Kolay ve kablosuz erişim sağlayan kulüp markalı 3G Mobil Modemler, 12 ay boyunca 1 GB, 2 GB, 4 GB ve 6 GB’lık internet paketlerine abonelik karşılığında; hediye ediliyor. Kampanya kapsamında ayrıca, 12 ay boyunca her ay 10 saat TTNET WİFİ‘ı ücretsiz olarak taraftarlara sunuluyor.“Avea olarak, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor ile işbirliğine giderek ‘dört büyüklerin’ mobil iletişim alanında kendi markaları ile hizmet vermeye başlamalarını sağladık. Operatör olarak biz kulüplerin tarife portföylerini zenginleştiriyor ve taraftarlara birçok avantaj sunuyoruz” diyen Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Hakan Kaplan sözlerine şöyle devam ediyor; “Taraftarlar kulüplerine daha yakın olma fırsatı yakalıyor; maçlarda kulüp tarifelerindeki taraftarları özel tribünlerde ağırlıyor, onlara özel imza günleri düzenliyor, kulüple ilgili tüm gelişmelerden ilk önce abonelerimizi haberdar ediyoruz. Şimdi de KARTALCELL, Fenercell, GSMobile ve TrabzonCell markalı yeni Mobil Modemlerimiz ile taraftarların kendilerine özel tasarlanan kulüp modemleriyle internete 3G hızında bağlanmalarını sağlıyoruz. Bunu yaparken de yine çok özel avantajları da beraberinde sunuyoruz”.

Dört Büyükler Gol Atıyor, Avea Aboneleri Kazanıyor!

KARTALCELL, Fenercell, GSMobile ve TrabzonCell markalı yeni Mobil Modemlere sahip olan taraftarlar, takımlarının başarısı ile de ödüllendiriliyor. Taraftarlar 12 ay boyunca, takımları, Türkiye Futbol Kupası, Avrupa Futbol Kupası ve 1. Lig karşılaşmalarında, rakip takıma attığı her bir gol için, 1 ay boyunca geçerli olacak 100 MB ücretsiz mobil internet (modem ile kullandığı hattına) kazanıyor. Kulüp markalı Mobil Modem kullanıcılarına internette doya doya futbol oynamaları için ayrıca 1 aylık I Can Football PRO üyeliği de hediye ediliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.