Avea’dan kişiye özel sesli yanıt sistemi

2011 yılında sesli yanıt sistemleri ve online işlemler kanallarında birçok yeni servisi hayata geçiren Avea; sesli yanıt sisteminde tercihe göre özel bir menü oluşturulabilmesine olanak tanıyan Avea Esnek Sesli Yanıt Sistemi’ni kullanıma sundu.  Avea Esnek Sesli Yanıt Sistemi’ni müşteri hizmetleri stratejileri doğrultusunda geliştiren Avea; böylece tüm kanallardan kaliteli, hızlı, proaktif ve değer yaratan eşsiz müşteri deneyimi için, self servis kanallarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

Türkiye’de ilk ve tek olarak Avea tarafından hayata geçirilen Avea Esnek Sesli Yanıt Sistemi ile Avealılar, en çok kullandıkları menülerden yola çıkarak kendilerine özgü menü tasarımını yaratabiliyorlar.

Avea Esnek Sesli Yanıt Sistemin Ar-Ge Merkezi’nde tamamen kendi iç kaynaklarıyla geliştirildiği noktasına dikkat çeken Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat şunları söyledi:

 “Avea olarak her zaman müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına doğrudan etki edecek proaktif çözümler geliştirmeyi hedefliyoruz. Artık müşterilerimiz, çağrı merkezimizde; ilgileri dışında kalan menüleri dinlemelerine gerek kalmaksızın, Avea Esnek Sesli Yanıt Sistemi’nden faydalanabilecek, ihtiyaç duydukları hizmeti daha hızlı alabilecekler. Avea Ar-Ge Merkezi’nde geliştirdiğimiz, bir benzeri daha olmayan bu yenilikçi servis sayesinde müşterilerimiz; Avea servislerinden en hızlı, en kolay ve en etkili şekilde yararlanma ayrıcalığını elde edecek” dedi.

Avea Esnek Sesli Yanıt Sistemi’nden yararlanmak isteyen Avealılar, servis tanımlamalarını; Avea online işlem merkezi veya Avea sesli yanıt sistemi ile şahsen ya da müşteri temsilcileri yardımıyla gerçekleştirebilecekler. Faturalı ve faturasız Avea hat sahipleri; ayrıca dilediklerinde Avea Esnek Sesli Yanıt Sistemi ile oluşturdukları kişisel menü tercihlerini de yeniden düzenleyebilme imkanına da sahip olacaklar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.