Ana sayfa BT Gündem Avea’dan Online işlem yapan kazanıyor

Avea’dan Online işlem yapan kazanıyor

128
0

Bugüne kadar WebOnline İşlem Merkezini kullanan müşterilerine birbirinden değerli hediyeler sunan Avea, başlattığı yeni kampanyasıyla, Samsung Led TV, Sony PS3 Oyun Konsolu ve Sony Vaio Netbook kazanma şansı sunuyor! Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 21 Aralık tarihine kadar Avea WebOnline İşlem Merkezine giriş yapmaları yeterli oluyor.

Kampanya süresince Online İşlem Merkezine giriş yapan Avealılar, gün içerisinde yaptıkları her giriş için 1 çekiliş hakkı kazanıyor. Günlük en fazla 1 çekiliş hakkına sahip olan Avealılar, kampanya süresince de toplam 60 kez çekiliş hakkına sahip olarak hediye kazanma şanslarını artırabiliyor. Kampanya sonunda, kampanyaya katılanlardan şanslı 1 kişi Samsung Led TV, 10 kişi Sony PS3 Oyun Konsolu ve 20 kişi de Sony Vaio Netbook kazanacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat; “Avea olarak, klasik müşteri memnuniyeti anlayışının ötesine geçerek her bir müşterimizin ürün, servis ve hizmetlerimizden yararlanırken yaşadığı deneyimi önemsiyoruz. Avea Müşteri Hizmetleri olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini en yüksek standarda taşımak ve bizimle kurdukları her iletişimde en iyi deneyimi yaşatmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Avea’nın teknoloji şirketi kimliğini müşteri hizmetleri kalitesine de yansıttığını ifade eden Onat, sözlerine şöyle devam etti; “Türkiye’nin tek Ar-Ge sertifikasına sahip operatörü olarak, Ar-Ge ve altyapı gücümüzü müşterilerimiz için kullanıyoruz. Ar-Ge Merkezimizin geliştirdiği gelişmiş güvenlik seçenekleri dahilinde olan; fatura ödeme ve Lira yükleme kredi kartı servisleri, e-fatura servisleri, tarife ve paket servisleri gibi sunduğumuz tüm kolaylıklar müşterilerimiz tarafından çok olumlu karşılanıyor. WebOnline İşlem Merkezimizin kullanımı da son 1 yılda %100’e yakın arttı. Bundan son derece mutluyuz. Önümüzdeki günlerde de yepyeni kampanyalarımız ve promosyonlarımız devam edecek.”

Avea Online İşlem Merkezi Hayatı Kolaylaştırıyor

Avea aboneleri, Online İşlemler Merkezinin ana sayfası üzerinden hatlarıyla ilgili olan tüm işlemlerinin yanı sıra 3G ve biDunya işlemlerine de kolayca erişip istedikleri değişiklikleri yapabiliyor.

Avealılar Online İşlem Merkezi üzerinden, çağrı detayları ve hat ile ilgili diğer bilgilerini kolayca takip edilebiliyor ve e-fatura işlemlerinin gerçekleştirilebildiği site üzerinden kredi kartı ile güvenli biçimde Lira yükleyip fatura da ödeyebiliyorlar. Ayrıca yurt dışı servis işlemleri, telefon ayarları, paket ve tarife işlemlerini de hızlıca yapılabiliyorlar.

Giriş sayfası kurumsal ve bireysel olarak ayrılarak yenilenen ve son derece kolay kullanım özelliklerine sahip olan Online İşlem Merkezinde, kurumsal ve bireysel müşteri ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre sürekli yeni servisler ve işlemler ekleniyor. Aboneler online işlem yapmak için gerekli şifrelerini “JetŞifre” Uygulaması ile kolayca ve ücretsiz olarak alabiliyor. Avea aboneleri telefonlarında “*952#”yi tuşluyor ve yeni şifreleri anında telefon ekranına düşüyor.