Avea Emlak Haber servisi ile tüm haberler SMS ile cepte

 Avea, yeni hizmeti olan EmlakHaber Bilgi Servisi’ni Aralık ayında faturalı ve faturasız tüm abonelerinin hizmetine sundu. Avea EmlakHaber Bilgi Servisi, gayrimenkul dünyasından son dakika gelişmeler, TOKİ, Kiptaş, inşaat firmaları, markalı konut projeleri ve inşaat sektöründen en önemli gelişmeleri anında SMS olarak abonenin cep telefonuna iletiyor.

Aboneler Avea EmlakHaber Servisi’nde ilgi alanlarına göre “emlak” veya “proje” konu başlıklarından haberdar olmak istedikleri birini veya ikisini birden seçerek aboneliklerini hemen başlatabiliyor. “Emlak” kategorisi emlak sektöründeki her türlü güncel haber, bilgi ve gelişmeyi paylaşırken, “Proje” kategorisi ise en son konut ve emlak projeleri ile ilgili kısa bilgiyi aktarıyor.

 Haftalık sadece 0,99 TL olan Avea EmlakHaber servisine üye olmak için “EMLAK” veya “PROJE” veya “HEPSI” yazarak 3655’e SMS göndermek yeterli.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.