Ana sayfa BT Gündem Avea Jet alana 6 ay güvenlik bedava

Avea Jet alana 6 ay güvenlik bedava

96
0

Jet Mobil Modem ve Taraftar Mobil Modem aboneleri, hem 3G ve EDGE destekli Mobil Modemleri ile internete diledikleri yerden en ekonomik fiyatlarla bağlanıyor hem de dijital tehditlere karşı korunuyorSunduğu avantajlı tarifelerin yanı sıra geliştirdiği ürün ve hizmetlerle müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştıran Avea, dizüstü bilgisayarlardan internete ve e-postalara hareket halindeyken ulaşmayı sağlayan 3G destekli Jet Mobil Modem’i, kaçırılmayacak fırsatlarla sunmaya devam ediyor.

Avea, Türkiye’de bir ilk olarak, Jet Mobil Modem ve Taraftar Mobil Modem abonelerine 6 ay boyunca bilgisayarlarından kullanabilecekleri Bilgisayar Güvenlik Çözümü hediye ediyor. Bu sayede Avea Jet Mobil Modem ve Taraftar Mobil Modem sahipleri, virüslere karşı ESET Smart Security ile korunuyor ve güvenli internetin keyfini sürüyor!

Jet Mobil Modem ve Taraftar Mobil Modem abonelerinin, 6 ay boyunca kullanabilecekleri Türkiye’nin en çok tercih edilen antivirüs programlarından “Eset Smart Security Bilgisayar Güvenlik Çözümü” Antivirüs, antispyware, personal firewall ve antispam ile birlikte tüm zararlı yazılımlara karşı gelişmiş koruma sunuyor.

Bunun yanında 30 Haziran 2010 tarihine kadar geçerli olacak kampanya dahilinde aboneler, 12 ay boyunca Jet Mobil Modem veya Taraftar Mobil Modem’in 1 GB’lık ve 4 GB’lık internet paketlerine ilk 3 ay ayda sadece 19 TL, ödeyerek sahip olabiliyor, ayrıca aboneler 12 ay boyunca 2 GB ve 6 GB’lık internet paketlerine abone olarak da kampanyaya katılabiliyor. 3G destekli Jet Modem’e abone olanlara 12 ay boyunca ayda 10 saat TTNET WiFi hediye ediliyor.