Avea kullanıcılarının sağlığı tek tuşla güvencede

Avea, alanında öncü, yaşlı ve engelli telefonu üreticilerinden Doro işbirliği sayesinde Mobil Sağlık alanında sunduğu hizmetlere bir yenisini daha ekliyor. Basit menüsü, büyük tuş takımı ve büyütülmüş yazı tipi ile kolay arama ve mesajlaşmayı sağlayan, güçlendirilmiş ses desibeli ve ayrı tuş kilidi ile kullanım kolaylığı sunan Doro PhoneEasy 332 Avea İletişim Merkezleri’nde satışa sunuluyor.
 
Yaşlı ve engelli bireylerin yaşam kalitesini artırmaya yönelik tasarlanan telefon’un arkasında bulunan acil çağrı butonu, “Tek tuşla” 7/24 hizmet veren Acıbadem Mobil Sağlık Medikal Çağrı Merkezine erişim sağlayacak. Günün herhangi bir saatinde Medikal Çağrı Merkezine ulaşarak 7/24 görev yapan doktorlardan tıbbi yönlendirme alınmasına imkan veren sistem, yaşanabilecek acil bir durumda tanımlanan adrese tek tuşla ambulans gönderilebiliyor ve müdahale sırasında hastaya ücretsiz ilaç ve sarf malzeme sağlanabiliyor.  Yaşlı ve engelli sağlığında devrim niteliği taşıyacak olan telefonlar Acıbadem Mobil Sağlık işbirliğiyle cebinizde.
 
Avea İletişim Merkezleri’nde olan Doro PhoneEasy 332 24 ay taahhütle, aylık tarife ücreti 19 TL ve üzeri tüm bireysel faturalı Avea abonelerine 18 TL’lik ek paket ile satışa sunuluyor.
 

Cihaz Özellikleri:

    1.8’’ Renkli Ekran
    Büyük Metin Görüntüsü ve de Görme Zorluğu Çeken Kullanıcılara Özel Görüntü Seçenekleri
    Acil Çağrı Butonu
    300 Kişiye Kadar Cihaz Hafızası
    30 dB’e Kadar Ses Yükseltici
    83 dB’e Kadar Zil Sesi Tonu Ayarlayabilme
    Kullanım Kolaylığı Sağlayan Basit Menüsü
    666 Saat Bekleme Süresi
    Şarj İstasyonu

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.