Ana sayfa BT Gündem Aveamail kullanan KOBİ sayisi 150 bini geçti

Aveamail kullanan KOBİ sayisi 150 bini geçti

137
0

Avea’nın Türkiye’nin bilişim gücü Microsoft Türkiye işbirliği ile KOBİ’lere yönelik başlattığı proje büyük ilgi görüyor. Bu kapsamda; 2 aydan kısa bir süre içinde 150 bini aşkın Avealı, Avea – Microsoft Türkiye, işbirliği ile geliştirilen aveamail.com servisini kullanmaya başladı.Aveamail.com servisi sayesinde KOBİ’ler, yüksek standartlarda kurumsal bir mail hizmetini almanın kolaylığını Avea – Microsoft işbirliği ile yaşarken, Aveaİş kullanan şirketler tüm
e-postalarını hem cepte hem de bilgisayarda tek bir adreste üzerinden yönetebiliyor.

Şirketler ister aveamail.com, ister yeni tanımladıkları dört farklı e-posta adresini tek bir yerden takip edip, Microsoft Exchange 2010 teknolojisi ve güvencesiyle kullanabiliyor. aveamail.com servisini kullanan şirketler ayrıca kurumsal servis seviyesi anlaşması ile %99.99 erişebilirlik, spam ve virüs kontrolü ile güvenli iletişim, reklamsız ve temiz e-posta kutusu yönetimi ile e-postaların cepten kullanımında ücretsiz mobil data gibi ayrıcalıklara sahip oluyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Avea Kurumsal İş Birimi Kıdemli Direktörü Tunç Taşman; “Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerle, katma değer yaratmak ve onları bir adım daha ileriye taşımak amacıyla çalışıyoruz. Bugün KOBİ’lerimizin yarısından fazlasının e-posta adresi bile olmadığını biliyoruz. Bu doğrultuda Microsoft Türkiye ile bir işbirliğine giderek şirketleri teknolojinin faydaları ile tanıştırmayı hedefledik. Aveamail.com servisi ile şirketlere kolaylık, güven ve prestiji bir arada sunuyoruz. Lansmanın ardından 2 ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen 150.000’i aşkın müşterimizin bu servisi kullanmaya başlaması ihtiyacın ne kadar büyük olduğunu da gösteriyor. Aveamail.com paketlerimiz ile şirketlere ihtiyaçlarına göre çözümler sunuyoruz. Avea olarak bilişim teknolojilerinin iş dünyasına entegrasyonu sağlayan ürün – hizmet ve çözümler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.