Ana sayfa BT Gündem Avrupa’da 10 milyon Samsung uygulaması

Avrupa’da 10 milyon Samsung uygulaması

154
0

2009 yılında kullanıcıların hizmetine açılan Samsung Apps; Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’da 34 ülkede, dünya çapında ise 109 ülke pazarında kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Popüler global uygulamalarının yanı sıra; gelişmiş yerel uygulamalarıyla da dikkat çeken Samsung Apps’in Avrupa’da en beğenilen üç uygulaması ise; Need For Speed™ Shift, Magic Torch ve My Mirror.

Need For Speed, dünyaca ünlü bir araba yarışı oyunu. Kullanıcılar, Need For Speed ile dünyanın en profesyonel sürücülerini; Londra, Şikago ve Dubai pistlerinde yenme şansını elde edebiliyor. Magic Torch uygulaması kullanıcıların cep telefonlarını bir fenere dönüştürürken; My Mirror ise kullanıcıların aynadaki yansımaları üzerinde oynayabilmelerine olanak tanıyor.

Samsung Apps; sosyal ağlar, oyunlar, e-kitap ve sağlık uygulamalarından oluşan zengin bir içeriği tüketiciyle buluşturuyor. Dünya üzerindeki kullanıcılarına daha özel bir hizmet sunabilmek adına Samsung Electronics, yerel bilgiler içeren ve kültürel özellikleri yansıtan uygulamalar geliştirmeyi amaçlıyor.

Bada platformlu ilk cep telefonu olan Samsung Wave’in pazara sunulmasının ardından yükselişte olan Bada uygulamalarına ek olarak, Bada platformu ile çalışacak diğer cihazlara yönelik uygulamaların geliştirilmesi planlanıyor. Samsung Apps’in içeriği, yeni akıllı telefonlar ve cep telefonu modeline özel olarak geliştirilmiş uygulama katalogu ile zenginleşmeye devam edecek.