Ayda 27 TL’ye bilgisayar

TTNET, başlattığı yeni kampanya ile; Asus, Casper ve HP marka beş farklı bilgisayar modelini uygun ödeme koşullarıyla kullanıcılara sunuyor. İnternet erişimine ve bilgisayara sahip olmayan tüketiciler, kampanya dahilindeki bilgisayar modelleri arasından kendilerine en uygun alternatifi belirleyerek kolayca alabiliyor ve internetin sınırsız dünyasını özgürce yaşayabiliyorlar.Kampanya kapsamında; Asus Netbook ayda 27 TL’ye; Casper Netbook ise ayda 29 TL’ye 24 ay taksitle sunulurken, kullanıcılar Casper Notebook’u ayda 49 TL’ye HP Notebook’a ise ayda 72 TL’ye 24 ay taksitle sahip olabiliyor. Masaüstü bilgisayarda ise Casper modeli ayda 42 TL’ye 24 ay taksitle kullanıcılarla buluşuyor.
Bilgisayar taksitlerinin TTNET ADSL faturalarına yansıtılarak, tüketicilere alternatif bir ödeme seçeneği sunulacağı kampanya ile özellikle bilgisayar ve internet erişimi açısından imkanı kısıtlı olan tüketicilere yepyeni avantajlar sunuluyor.
EVET platformu ile bilgisayar ve internete erişim imkanlarının kolaylaştırılarak ülkemizde teknoloji kullanımının artmasına da katkı sağlamayı hedefleyen TTNET’in bu kampanyası kapsamında, bilgisayar çeşitlerinin her biri TTNET kurumsal veya bireysel ADSL paketleri ve halen devam eden avantajlı internet kampanyaları ile birleştirilebilerek de satın alınabiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu