Ana sayfa BT Gündem Aztech’ten 3G modem

Aztech’ten 3G modem

87
0

Bu hafta yapılacak Singapur PC Show’da tanıtılacak, AztechHW550-3G tüketiciye çift yönlü kullanım sağlıyor. Hareket halindeyken 3G Mobil Geniş bant kullanımı sağlarken, evde veya iº yerinde 802.11n yüksek hızda kablosuz bağlantı keyfi sunuyor.

Aztech HW550-3G cihazına uyumlu herhangi bir 3G/3.5G USB modem* bağlayarak, hem çalışanlar, hem de öğrenciler nerede olurlarsa olsunlar anında kablosuz bağlantı için çözüm üretebilecekler. Böylece tüketiciler, proje sunumlarında, fuarlarda, eğitimlerde, iº toplantılarında, otellerde veya cafeler de, kısacası gittikleri her yerde kendi taşınabilir yüksek hızlı WiFi bağlantı ağlarını yanlarında taşıyabilecekler. Evde ise, tüketiciler Aztech HW550-3G cihazlarını ADSL veya kablolu bağlantı ile 4-portlu kablosuz-N modem olarak kullanma seçeneğine sahipler.

Albim A.ş. Genel Müdürü Mürşit Arpalıgil konu ile ilgili yaptığı açıklama, “Tüketicilerin değişen yaşam biçimlerine yönelik olarak, ürünlerin de daha fazla taşınabilir, güvenli ve kullanım kolaylığı sağlayan özellikleri barındıran teknolojileri entegre etmeleri gerekiyor. Aztech HW550-3G çift kullanımlı özelliği ile kullanıcılarına bunu sağlıyor. Dünyada 3G Mobil Geniş bant kullanıcılarının ve 3G Geniş bant hizmeti veren mobil servis sağlayıcılarının her geçen gün artan sayısını göz önüne alarak, Grubumuz bu yeni 3G serisine yeni ürün katılımları olacağını öngörüyor.”dedi.