Ana sayfa BT Gündem Babalara sesli mesaj

Babalara sesli mesaj

134
0

Türk Telekom, müşterilerine Babalar Günü’ne özel bir hediye sunuyor. Türk Telekom müşterileri, 15 – 21 Haziran tarihleri arasında 444 11 66 Masal Servisi’ni ev, iş veya cep telefonlarından arayarak babalarına ücretsiz sesli mesaj gönderebilecekler. Türk Telekom müşterilerinin 15-21 Haziran tarihleri arasında 444 11 66 Masal Servisi’ne kendi sesleri ile ve diledikleri sayıda bırakabilecekleri sesli mesajlar kaydedilecek ve 21 Haziran Pazar günü saat 10.00 ile 21.00 arasında babalarının ev/iş veya mobil telefonlarına ulaştırılacak.

Türk Telekom’un çocuk portalı TTÇocuk sponsorluğunda 19 Mayıs’tan bu yana tüm Türk Telekom müşterilerine ücretsiz olarak hizmet veren Masal Servisi, yılsonuna kadar TT Çocuk portalının katkıları ile ücretsiz olarak sunulmaya devam edecek. Babalar gününe özel olarak gönderilen sesli mesajlar için de ekstra herhangi bir bedel alınmayacak.

Çocuklara diledikleri kadar masalı ücretsiz dinleme imkânı sağlayan 444 11 66 Masal Servisi, annelere de TTŞef tarafından özel olarak seçilen yemek tariflerini dinleme fırsatını sunuyor.