Ana sayfa BT Gündem Bankalara kredi kapısı

Bankalara kredi kapısı

114
0

www.hangikredi.com MTS Bilgi İletişim Sağlık EğitimTeknolojileri ve Hizmetleri Ltd.Şti.’nin geliştirdiği ve işlettiği, Türkiye de faaliyet gösteren tüm banka ve finans kurumlarının bireysel, taşıt ve konut (mortgage) kredi koşullarını, faiz oranlarını, kredi detaylarını karşılaştırmalı olarak sunan ve anlaşmalı bankalara online başvuru imkanı sağlayan bağımsız bir platform. www.hangikredi.com tüketicilere tek noktadan iki adımda kredilerle ilgili tüm detayları aynı ekranda karşılaştırmalı olarak sunuyor. Böylece tüketiciler zaman kaybetmeden iki dakika içerisinde araştırdıkları krediye ait tüm banka ve finans kurumlarının kredi bilgilerine erişebiliyorlar. Tüketiciler araştırmasını yaptığı banka veya finans kurumuna ait kredi ödeme planını da detaylı olarak görebiliyorlar. Hizmet ücretsiz olarak sunuluyor.

www.hangikredi.com tüketicilerin finansal terimler konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak üzere çok detaylı bir Finansal Sözlük hazırlamış ve sitede tüketicilerin hizmetine sunmuştur. Ayrıca tüketicilerin kolayca bütçe hesaplarını yapabilmeleri için elektronik Bütçe Hesaplama aracı geliştirmiş, bu aracı da portalda hizmete sunmuştur.

MTS CEO’su Can Hakkı Paşabeyoğlu www.hangikredi.com’un Türkiye’nin önde gelen 5 bankası ile iş birliği çalışmalarına başladığının altını çizerek “Finansbank, Garanti Bankası, Fortis, Tekstilbank ve Millennium Bank ile sistem entegrasyonlarımız sürmektedir. Tüketiciler çok yakında bu bankalara online (çevrim içi) başvuru yapabileceklerdir. Öncelikle bireysel, taşıt ve konut kredileri konusunda hizmet verecek olan portalımız ileriki aşamalarda kobi kredileri, leasing ve factoring konularında da hizmet verecektir.
www.hangikredi.com portalımız üzerinde 300.000 başvuruyu anlaşmalı bankalara iletmeyi hedeflemekteyiz. Başvuruların onaylanma oranın %9 civarında olacağını tahmin ediyoruz. Onaylanan başvuruların %45’ini ihtiyaç kredisi, %35’ini konut kredisi, %20’sinin de taşıt kredisi olacağını öngörmekyetiz.” diyor.

www.hangikredi.com portalı 2 ay içerisinde 330.000 kişi tarafından ziyaret edilmiştir. Bu ziyaretçiler portalda 720.000 adet kredi araştırması yapmışlardır.

Hedefimiz tüketicilere bireysel, taşıt ve konut (mortgage) kredileri konusunda en kapsamlı, en kolay, en doğru ve en hızlı online (çevrim içi) hizmeti sunmaktır.