Başarı’lı telefonlarda garanti 7 yıla uzadı

Başarı son tüketiciye sunulan katma değerli ve farklı servislerin ön plana çıktığı günümüzde BaşarıLife isimli sertifikasyon uygulamasını başlattı. Başarı’dan alınan BaşarıLife Sertifikalı cep telefonlarına, 2 yıllık üretici garantisi bitiminden sonra başlayan ve cep telefonunun 7 yıllık kullanım ömrü boyunca devam eden ücretsiz bakım ve onarım imkanı sağlayan bu uygulama ile Türkiye’de artık “kişiye özel garanti uygulaması” dönemi başlıyor.

BaşarıLife Nedir?

BasariLife, Başarı Ticaret A.Ş.’den veya Türkiye genelindeki yetkili Başarı bayilerinden satın alınan BaşarıLife Sertifikalı tüm telefonlar için, alıcıya, kanuni garanti süresinin sona ermesinden sonra, cep telefonunun kullanım ömrünün sonuna kadar geçerli olmak üzere, BaşarıLife Sertifikası koşulları çerçevesinde Başarı servislerinde ücretsiz bakım ve onarım imkanı veren bir uygulamadır.

BaşarıLife’tan kimler faydalanabilir?

Başarı hologramlı BaşarıLife Sertifikalı cep telefonu satın alan, telefonu satın aldığı bayide sertifikasına fatura ve kullanıcı bilgilerini işleten tüm cep telefonu sahipleri, belgede yazılı IMEI numaralı cep telefonu için BaşarıLife güvencesinden faydalanabilir. Sertifika isme düzenleneceğinden, bu uygulama cep telefonunun ilk sahibine verilen bir hizmet.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.