Basketbol aşkı Shubuo ile ceplerde

Shubuo’nun spor içerikli paketlerine basketbol da eklendi. İçeriği basketbol konusunda ülkemizin en kapsamlı ve güvenilir yayın kuruluşlarından NTV tarafından hazırlanan yeni Shubuo NTV Basketbol Paketi aboneleri, 7 gün 24 saat boyunca basketbol ile iç içe yaşamanın keyfini sürecek. Yeni Shubuo NTV Basketbol Paketi, taraftarların Türkiye Basketbol Ligi’ni, taraftarı oldukları takımları, oyuncuları ve basketbol karşılaşmalarını takip etmelerini ve maç sonuçlarını, uluslararası başarıları, basketbol federasyonu ile ilgili haberleri ve yurtdışındaki oyuncularımız hakkındaki son gelişmeleri cep telefonları üzerinden öğrenmelerini sağlıyor.

Basketbolsever Turkcell ve Hazırkart kullanıcılarına yönelik hazırlanan Shubuo NTV Basketbol Paketi ile, Shubuo’nun spor alanındaki hizmetlerinin genişlemesi yönünde önemli bir adım atılmış oluyor.

Shubuo NTV Basketbol Paketi’ne abone olmak için ABONE BASKETBOL yazıp 7777’ye kısa mesaj gönderiliyor.

Shubuo NTV Basketbol Paketi Turkcell faturalı hat kullanıcıları için aylık 3,500,000 TL (3,5 YTL), Hazır Kart kullanıcıları için de 40 kontör olarak ücretlendiriliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.