Ana sayfa BT Gündem Bembeyaz BlackBerry Bold

Bembeyaz BlackBerry Bold

92
0

Kullanıcılarına sıradışı bir işlevsellik, performans ve tarz sunmak üzere tasarlanan cihaz; beyaz kapağı ve tuşları ile modayı simgelerken; üç bant HSDPA yüksek süratli şebekeleri destekleyen tam takım qwerty klavyesi ve tümleşik GPS ve Wi-Fi özellikleri ile dikkat çekiyor. BlackBerry Bold akıllı telefon; sektörün önde gelen mobil e-posta ve mesajlaşma çözümüne; çok sayıda üstün telefon özelliğine ek olarak zengin multimedya yetenekleri ve geniş bir çeşitlilik yelpazesi oluşturan iş ve özel yaşam uygulamalarına erişim olanağı da sunuyor. Parlak, yarı VGA renkli ekran (217 ppi’de 480 x 320), 624 MHz işlemci, dijital kamera ve microSD/SDHC hafıza kartı yuvası da bu yeni cihazın taşıdığı özelliklerden bazıları.

Research In Motion Başkanı ve Eş CEO’su Mike Lazaridis ise BlackBerry Bold akıllı telefonun Türkiye’de hem iş dünyasında hem de diğer tüketiciler arasında popülerleşmesi nedeniyle, BlackBerry Bold’un pazarda kazandığı bu hareketi göz alıcı yeni bir renk ve tasarımla desteklediklerini söylüyor.

Avantajlı 3G Paketi

Turkcell bireysel aboneleri yeni BlackBerry Bold 9000’e 4GB Mega 3G paket kampanyasıyla, tüm vergiler dahil, 102 TL X 18 ay kontratlı tekliflerle sahip olabilecek.