Beyaz iPhone 4 yarın satışa çıkıyor

Apple, birçok defa ertelediği beyaz iPhone 4 nihayet satışa çıkıyor. BestBuy da dahil birçok perakende zinciri 27 Nisan’da beyaz iPhone 4 satışına başlayacak.Eylül ayından itibaren sürekli olarak piyasaya çıkışı ertelenen beyaz renkli iPhone 4 Apple’ın son kararlaştırdığı zaman olan “BAHAR”da kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor.
Genellikle haziran sonu ve temmuz başında yeni iPhone modellerini satışa sunmayı alışkanlık haline getiren Apple’ın, yeni nesil iPhone cihazını (iPhone 5 olabilir) piyasaya sürmesini biraz daha geciktirebileceği konuşuluyor. Beyaz iPhone 4 ile bir dalga daha yakalamayı hedefleyen Apple’ın bu yaz yeni nesil iPhone’u piyasaya sürmemesi bekleniyor.

Reuters haber ajansı geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu bir haberde yeni iPhone’un en erken Eylül ayında satışa sunulabileceğini yazmış ancak Apple yetkilileri bu haberi doğrulamamışlardı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.