Ana sayfa BT Gündem Bilge Adam sizi Compex’e Vista ile tanıştırmaya çağırıyor

Bilge Adam sizi Compex’e Vista ile tanıştırmaya çağırıyor

102
0

Bilge Adam, 14-17 Aralık 2006 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek olan COMPEX 2006 Uluslararası Bilgisayar Fuarı’nda teknoloji alanındaki en son gelişmeleri takip edecek ziyaretçiler ile buluşuyorBilge Adam “Bilgi Teknolojileri Sınıfında” Windows Vista Eğitim fırsatı !
Bilge Adam, “Bilgi Teknolojileri Eğitim Sınıfı”nda Microsoft’un Türkiye’de Ocak 2007’de piyasaya çıkaracağı yeni işletim sistemi Windows Vista ile ilgili bir seminer düzenleyecek. Seminerde, ev ve iş kullanıcılarını hedefleyen Windows Vista’nın sunduğu yeni özellikleri ve kullanımı hakkında bilgi verilecek.

Bilge Adam, mobil BT sınıfında ayrıca kariyer hedeflerini bilgi teknolojileri alanında belirlemek isteyen ziyaretçilere her gün farklı alanlarda eğitimler sunacak. Compex Fuarı 2006 kapsamında, Bilge Adam’ın uzman eğitmenleri tarafından verilecek eğitimlere fuar günleri boyunca Bilge Adam standından veya www.bilgeadam.com adresinden kayıt yapılabilecek.

“Kariyer Noktası” gençleri bekliyor
BT alanında uzmanlaşmış adaylar ile nitelikli bilişim uzmanı ihtiyacı olan firmaları buluşturmak amacıyla kurulan “Kariyer Noktası”, BT alanında uzmanlaşmak isteyenlere kariyer planlaması konusunda bilgilendirme yapacak. Şubat 2006’dan bu yana Bilgi Teknolojileri alanında kariyer danışmanlığı hizmeti veren Kariyer Noktası, şu ana kadar 400’den fazla adayı istihdam edildi.

Ziyaretçiler fuar süresince ayrıca Bilge Adam Bireysel ve Kurumsal eğitim programları, ürün ve hizmetleri hakkında da bilgi alabilecek.