Bilgisayar Hastanesi’nden Fujitsu Siemens’e tam servis

Fujitsu Siemens Computers, satış sonrası hizmetler konusunda kullanıcılara fayda sağlamak amacıyla Bilgisayar Hastanesi ile bir işbirliği gerçekleştirdi. Bu işbirliği kapsamında Fujitsu Siemens Computers kullanıcıları, ihtiyaç duydukları batarya, 2. Batarya, mouse, çanta, klavye vb. aksesuar ve tamamlayıcı donanımları Bilgisayar Hastanesi’nden temin edebilecek. Standart paketlerin içinde olmayan ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre sipariş ettiği tamamlayıcı donanımların ve aksesuarların kısa sürede sağlanması, donanım pazarının en önemli ihtiyaçlarından birini oluşturuyor. Fujitsu Siemens Computers, bu hizmeti Bilgisayar Hastanesi işbirliğiyle gerçekleştirerek gerekli servis kalitesini yakalamayı hedefliyor.

Fujitsu Siemens Computers Distribütor Satış Müdürü Emrah İzgi operasyon ile ilgili şu bilgileri paylaştı; ”Firma olarak hedefimiz, tüm dünyada müşteriye hizmette fark yaratacak bir servis anlayışı geliştirmek. Bu anlayış çerçevesinde, Fujitsu Siemens Computers Türkiye olarak Bilgisayar Hastanesi ile özel bir satış sonrası hizmet anlaşması yaptık. Anlaşma, kullanıcılarımızın devamen ihtiyaç duyacakları ek donanım ve aksesuarları kısa sürede ve hızlı bir biçimde Bilgisayar Hastanesi’nden sağlamalarını içeriyor. Batarya, 2. Batarya, adaptör, mouse, klavye, external hard drive gibi ek donanımlarımız ile çanta vb
aksesuarlarımızı Bilgisayar Hastanesi kanalıyla müşterilerimize sunacağız. Bu operasyonun amacı, müşteriye daha hızlı ve daha kaliteli bir servis verebilmek ve bu amaca Bilgisayar Hastanesi gibi servis ağı güçlü bir kurumla ulaşacağımıza inanıyoruz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.