Ana sayfa BT Gündem Bilişim gazetecileri biraradaydı

Bilişim gazetecileri biraradaydı

119
0

Bilişim Muhabirleri Derneği (BMD) tarafından ilki 2005 yılında gerçekleştirilen Geleneksel Bilişim Pikniği’nin 3.sü, bu sene boğazın mavi sularında gün boyu süren tekne gezisine dönüşerek katılımcılara aileleri ile birlikte güzel bir gün geçirme fırsatı sundu…Tekne gezisi, başta bilişim basın mensupları olmak üzere, bilişim sektöründe faaliyet gösteren şirketler ve bilişim şirketlerine hizmet veren halkla ilişkiler şirketleri çalışanlarının katılımı ile 1 Temmuz Pazar günü gerçekleştirildi.

Her sene bilişim sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin katkıları ile gerçekleşen piknik, bu sene de büyük bilişim şirketlerinin desteğini aldı. Ana sponsorun Türk Telekom olduğu piknikte KoçSistem, Microsoft, Xerox ve Vodafone altın sponsor; CA, Logo Yazılım ve OYTEK gümüş sponsor olurken; Sürat Teknoloji ve Anadolu Bilişim Hizmetleri bronz sponsor oldu. Organizasyonun iletişim sponsorluğunu ise Atlas PR üstlendi.

BMD olarak, sektörün önde gelen kalemlerini, keyifli bir etkinlikle bir araya toplamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade den BMD Başkanı Şahin Ekşioğlu sözlerine şöyle devam etti:
“Bilişim basını, bilişim ve halkla ilişkiler şirket çalışanlarına ve ailerine tekne gezimize katılımlarından; tüm sponsorlarımıza da BMD Pikniği’ne sağladıkları değerli destekten dolayı çok teşekkür ediyor, gelecek etkinliklerimizin daha da fazla katılımınla devam etmesini diliyoruz.”

Gün boyu süren müzik, yüzme ve çocuklar için animasyon etkinliklerinin yaşandığı tekne gezisi, toplu fotoğraf çekimi ile gelecek sene tekrar buluşulmak üzere son buldu.