Ana sayfa BT Gündem Bilişim’in kalbi Ankara’da atacak

Bilişim’in kalbi Ankara’da atacak

96
0

Ankara’nın ve Anadolu’nun Bilişim alanındaki en geniş kapsamlı ve tek fuarı olma özelliğine sahip Bilişim-Ankara 06 etkinliklerinin üçüncüsü ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde; ‘’3. Bilgisayar, Yazılım, Telekomünikasyon, Internet Teknolojileri ve e-Devlet Uygulamaları Fuarı’’ 30 Kasım – 03 Aralık 2006 tarihlerinde Bilişimde Güvenlik Paneli ile Devlet Vatandaş, Bilişimci Forumu etkinlikleriyle düzenlenecektir. Fuarda katılımcı firmalara tahsis edilen salonlarda firmalar kendi çözümlerini ve ürünlerini müşterilerine ve kamuya tanıtma imkanlarına sahip olacaktır. Panel ve Forumda Türkiye bilişiminin bugünü ve geleceği tartışılacaktır. Bütün bunların yansıra fuar süresince çeşitli ve de sürpriz etkinlikler de düzenlenecektir.

1000 m2 kapalı sergileme alanı kullanılacak olan fuarda kamu kurumları, Yazılım Üreticileri, Bilgisayar, Yazılım, Donanım, Internet servis sağlayıcılar ve İletişim firmaları yer alacak, seçkin ziyaretçi kitlesine görsel ve işitsel olarak teknolojide varılan son nokta
sunulacaktır.

Geçmiş yıllarda fuara 2004 yılında 4.500, 2005 yılında ise 7,450 civarında profesyonel ziyaretçi gelmiş olup, bu sene ise yaklaşık 15.000 ziyaretçi beklenmektedir.

Bilişim-Ankara 06, etkinlikleri bir çok Sivil Toplum Kuruluşu ile Yazılı-Görsel-Internet Medya kuruluşlarının yansıra TÜRKSAT A.Ş tarafından da sponsorluk bağlamında desteklenmektedir.

30 Kasım – 03 Aralık 2006 tarihlerinde Ankara ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’ nde gerçekleştireceğimiz bu dev organizasyonda katılımcılarımızın iş bağlantıları, yeni iş ortaklıkları fırsatı sağlayacakları unutulmaz bir Bilişim-Ankara’06 Fuarı yaşatılması hedeflenmektedir.