Bilişimin Zirvesi’ne 5 Bakanlıktan Destek

ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi’12, bu yıl Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, AB Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’nın (KOSGEB) destekleriyle düzenleniyor. Vodafone’un ana sponsorluğundaki Zirve, çeşitli Avrasya ülkelerinden katılımcıları İstanbul’da buluşturup iş konuşturmaya hazırlanıyor. Düzenlendiği son 12 yılda pek çok yeni iş birliği ve yatırım kararlarının alınmasına zemin hazırlayan Zirve, Avrasya’nın en etkili iş ve teknoloji platformu olma iddiası taşıyor.
 
“Kutsal Ekonomi” kitabı ile büyük tartışmalara yol açarak kitleleri peşinden sürükleyen Araştırmacı, Yazar ve Düşünür Charles Eisenstein’ın da konuşmacı olacağı Zirve, Alcatel-Lucent Bell Laboratuvarları Başkanı Dr. Jeong-Hoon Kim, IBM Zürih Araştırma Laboratuvarı Direktörü ve Yazılım Araştırmaları Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Matthias Kaiserwerth ve Samsung Electronics Kıdemli Başkan Yardımcısı Bum-Coo Cho’yu kürsüye çıkaracak. Zirve’nin öne çıkan başlıkları arasında akıllı şehir İstanbul, bulut bilişim, büyük veri, dijital oyun, e-sağlık/m-sağlık, e-ticaret/m-ticaret, fatih projesi, finans, mobilişim, pazarlama ve sosyal medya, savunmada bilişim, telekom, ulusal bilgi güvenliği ve siber savaşlar yer alırken, teknoloji sunumları, buluşturma ve eşleştirme toplantıları ve uygulama seminerleri de bulunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.