Bill Gates’in Türkiye Sevdası

Geçtiğimiz Ocak ayında Başbakan’ın davetlisi olarak Türkiye’ye gelen, tatilinde Ege kıyılarımızda denize giren Bill Gates Ocak ayında bir kez daha Türkiye’ye geliyor.Microsoft Türkiye Genel Müdürü Çağlayan Arkan her yıl Davos Zirvesi ardından düzenlenen Microsoft Executive Summit toplantısının Ocak ayında Bill Gates’in evsahipliği ile Türkiye’de gerçekleştirileceğini söyledi.

Microsoft MEA Bölgesi tarafından organize edilecek olan toplantıya ev sahipliği yapacak olan Bill Gates tüm dünyadan katılacak 150 üst düzey yöneticiye seslenecek. Basına kapalı olarak gerçekleştirilecek toplantı için Türkiye’ye bir kez daha gelecek olan Bill Gates ayır bir basın toplantısı ile Türkiye’deki gazetecilerin de karşısına çıkacak.

Microsoft her yıl, Davos Ekonomi Zirvesi’nin ardından Avrupa’da ikisi de aynı şehirde olmak üzere Microsoft Executive Summit ve Microsoft Government toplantılarını düzenliyor. Bu yıl bu iki toplantı ilk defa yerleşke olarak birbirinden ayrılacak ve devlet liderleri için düzenlenen toplantı Portekiz’de, İş Dünyası için yapılan ise Türkiye’de gerçekleşecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.