Biofarma Satış Gücü Otomasyonunu Avea altyapısı ile gerçekleştiriyor

Türkiye’nin geleceğine yaptığı yatırımlarla ”katma değerli hizmet” kapsamını genişleten ve bu kavramın içini dolduran Avea, gelecekte de bu projelerine devam edecek.İlaç Sektörünün köklü firmalarından Biofarma İlaç San. ve Tic. Aş. ile Avea arasında gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda, sayıları 570’i aşan Tıbbı Mümessil kadrosu; Türkiye’nin dört bir yanındaki hastanelerin, sağlık kuruluşlarının ve eczanelerin ziyaret planlamasını yapıyor.

Veriler, Bluetooth özellikli avuçiçi bilgisayarlar ve Avea hatlı cep telefonları ile Avea’nın GPRS VPN hizmeti kullanılarak genel merkeze anında iletiliebiliyor. Bu işlem sayesinde satış yöneticileri günlük işlem ve ziyaret raporlarına diledikleri zaman on-line olarak ulaşabiliyor.

Böylelikle satış gücü otomasyonu, planlı çalışma ve kontrol imkanı sağlarken ayrıca zaman ve insan gücünden de tasarrufu elde ediliyor. Avea sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmalar için diğer sektörlerde olduğu gibi ilaç sektörününü ihtiyaçlarına uygun çözümleri sunarak bilgiye erişimi gerçek zamanlı ve mekandan bağımsız kılıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.