BİP’i Wirofon’u es geçti. Skype’dan müşteri hizmeti vermeye başladı

Vakıf Emeklilik müşterileri, her türlü işlemleri için [email protected]trSkype adresi üzerinden mobil ya da internet ortamında kendi Skype uygulamalarından Vakıf Emeklilik’e ulaşabilecekler. Vakıf Emeklilik, WhatsApp şubesinin ardından müşterilerine yönelik hizmetlerine bir yenisi daha ekledi. Artık Vakıf Emeklilik müşterileri, [email protected]tr Skype adresi üzerinden mobil ya da internet ortamında kendi Skype uygulamalarından Vakıf Emeklilik’e ulaşabilecekler.
Vakıf Emeklilik Genel Müdürü Özgür Obalı, müşteri memnuniyetinde fark yarattıklarını belirterek, “Müşterilerimize mobilden, web ortamından, çağrı merkezinden ya da yüz yüze danışmanlarımızla istedikleri an, istedikleri yerden hizmet sağlıyoruz” dedi.
Vakıf Emeklilik müşterileri bu servis üzerinden; bireysel emeklilik, ferdi kaza sigortası, hayat sigortası, internet ve mobil şube işlemleri, otomatik katılım, yaşam kulüpleri ve diğer birçok hizmet hakkında kolaylıkla bilgi alabilecekler.
Yerli yerine yabancı teknoloji
Ancak Turkcell’in aynı hizmeti sunan BİP, Türk Telekom’un da yine aynı hizmeti sunan Wirofon uygulamaları, yerli teknolojiler aynı hizmeti görebilirken Vakıf emekliliğin teknoloji tercihi kafalarda soru işaretleri bıraktı.
2017 yılını “Bilişim” yılı ilan eden, yerli teknolojilerin geliştirilmesi için seferber olan Türkiye’de, çoğunluk hissedarı kamu olan bir kurumun WhatsApp ve Skype gibi, Türkiye’de ikame edilebilen teknolojilerle hizmet vermesi ise anlaşılabilir değil.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.