Bir eğitimle hem telekom hem sistem uzmanı olun

SmartPRO, birbirlerini tamamlayıcı nitelikte olmalarına karşın ayrı ayrı verilen sistem ve telekom uzmanlığı eğitimlerini tek pakette topladı.Konularında Türkiye’nin en deneyimli eğitmenlerine sahip olan SmartPRO, Ocak 2006 tarihinde başlayacak eğitimlerle kursiyerlere öncelikle “Microsoft Sertifikalı Sistem Yöneticisi” (MCSA – Microsoft Certified Systems Administrator) eğitimi verecek. 3 ay sürecek eğitimin ardından, Türkiye’de sadece SmartPRO tarafından verilmekte olan “Telekom Uzmanlığı” (SPNTE – SmartPRO Certified Nortel Telecom Expert) eğitimine geçilecek. Bu eğitim 3 ay sürecek. İki eğitimin ücreti ayrı ayrı 8.500 YTL iken, tek pakette birleştirilmiş eğitim fırsatından yararlanmak isteyenler %50’lik bir burs sayesinde 4 bin YTL ödeyecekler. Ödemelerde bir başka kolaylık da taksitle ödeme imkanı olacak. SmartPRO, bu pakete özel olarak, aylık 300 YTL’lik taksitlerle ödeme imkanı sunuyor.

Türkiye’nin Yüksek Teknoloji Üssü’nde Staj İmkanı
Eğitimleri başarıyla tamamlayanlar, dünya çapında geçerli Microsoft ve Nortel sertifikalarına sahip olacaklar. Ayrıca, Nortel Netaş’ın Ar-Ge merkezinde 2 aylık staj imkanına kavuşacaklar. Böylece Türkiye’nin teknoloji üreten ve ihraç eden en büyük merkezlerinden birinde mükemmel bir başlangıç yapma şansına sahip olacaklar. Türk Telekom’un özelleştirilmesinin tamamlanması ve dinamik bir şekilde büyüyen GSM pazarı, yeni istihdam olanaklarını da beraberinde getiriyor.

Konuyla ilgili olarak bir değerlendirme yapan SmartPRO Genel Müdürü Önder Eker şunları söylüyor: “Türkiye’de bugüne kadar hiçbir eğitim kurumu sistem ve telekom uzmanlığı eğitimini bir arada sunmamıştı. Oysa bu iki eğitimi birbirinden ayırmak imkansız. Mutlaka ikisinin birlikte alınması gerekiyor. SmartPRO olarak bir ilke imza attık ve eğitimleri, üstelik fiyat indirimi de yaparak birleştirdik. Bu iki eğitimi alan kursiyerler, kariyerlerine çok sağlam bir giriş yapacaklar.”

Eğitimlerle ilgili daha fazla bilgi için SmartPRO’nun 0216 550 14 22 numaralı telefonu aranabilir ya da www.smartpro.com.tr adresi ziyaret edilebilir

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.