Bir mail bir telefon yeter KOBİ’m

Avea’nın 6 Aralık 2010 – 30 Nisan 2011 tarihleri arasında geçerli olacak yeni kampanyası kapsamında; 24 ay taahhüt veren kurumsal faturalı Avea müşterileri, Samsung Omnia 652’ye, 24 ay sadece 35TL ödeyerek sahip olabiliyor. Kampanya kapsamında ayrıca, aveamail.com mobil paket, sınırsız e-mail kullanımı, 1GB internet paketi ve tam 3000 dakika Avealılarla konuşma da hediye ediliyor.

Cazip fiyat teklifiyle Avea bayilerinde sunulan Samsung Omnia 652; 3G, GPS/Google Maps, Qwerty klavye, 2 mega-pixel kamera, sosyal ağ entegrasyonu, Microsoft Windows Mobil 6.5, Office Mobile 2010, Bluetooth, Wi-Fi® & Micro USB gibi birçok özelliği ile Avealıları bekliyor.

Avea Kurumsal İş Birimi Kıdemli Direktörü Tunç Taşman konuyla ilgili yaptığı açıklamada; ‘‘Türkiye’nin müşterilerini en çok konuşturan operatörü olarak, rekabetçi tarifelerimiz, şirketlere yönelik katma değerli servislerimiz ve cihaz kampanyalarımızla kurumsal müşterilerin de bir numaralı tercihiyiz. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek ve hizmet kalitemizin çıtasını sürekli yukarıya taşımak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşterilerimize en avantajlı fiyatları sunabilmek ve Avealı olma ayrıcalığını yaşatabilmek için cazip cihaz kampanyalarına imza atıyoruz. Yeni kampanyamızla da müşterilerimiz Samsung 652’ye, 24 ay sadece 35TL ödeyerek sahip olabilecek. Üstelik Aveamail.com mobil paket, sınırsız e-mail kullanımı, 1GB internet paketi ve tam 3000 dakika Avealılarla konuşma da kazanacaklar. Bu kampanya müşterilemize profesyonel ofis deneyimini mobil olarak yaşama imkanı sunacak. Avea olarak önümüzdeki dönemde de sektöre öncülük eden cihaz kampanyalarımızla, müşterilerimize son teknolojiyi en avantajlı fiyatlarla sunacağız” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu