Bir taşla, bir dolu kuş vurun

Samsung, yazıcı, fotokopi, faks ve tarayıcıyı tek üründe biraraya getiren yeni çok fonksiyonlu yazıcı modellerini tanıttıSamsung’un 12 Ekim’de distribütörü Koyuncu ile birlikte lansmanını yaptığı yeni model çok fonksiyonlu lazer yazıcıları, bu konuda yepyeni bir yaklaşım getiriyor. Yazıcı, fotokopi, faks ve tarayıcı işlevlerinin tek bir üründe birleşmesi ile kullanıcılara düşük maliyet ve küçük kaplama alanı sunarken tek bir ürün satın alımı, tek bir ürün kullanım eğitimi ve tek bir ürün servis hizmeti gibi avantajlar sağlıyor. Tüm bu cihazları farklı kullanmaktan dolayı oluşabilen uyumsuzluk problemleri ortadan kalkmış oluyor. Üstelik Samsung çok işlevli yazıcıların maliyeti de, dört ayrı cihaz satın almaya göre çok daha düşük.

Samsung’un yeni yazıcıları, ofislerde masa üstünün yanı sıra, satış mağazalarında, kasa kullanım alanında da dördü birarada ürün niteliğinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Samsung çok fonksiyonlu yazıcılar, kullanıcılara ev ve küçük işletmeler için olan giriş seviyesi modellerden departman bazında paylaşımlı kurumsal kullanıma yönelik üst seviye modellere kadar geniş bir yelpaze sunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.