Bir yıl 50 TL fatura sözü veren Vodafone’luya ücretsiz web sitesi ve e-posta

14 Şubat 2011’de Resmi Gazete’de yayınlanarak yasalaşan ve 1 Temmuz 2012’den itibaren yürürlüğe girecek olan 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu işletmelere web sitesi yapma zorunluluğu getiriyor. Bu geçiş sürecinde işletmelere yardımcı olmayı ve yurtdışına açılımlarını desteklemeyi amaçlayan Vodafone Türkiye, ücretsiz alan adı, Microsoft Exchange e-posta hizmeti, Türkçe/İngilizce web sitesi, özel web sitesi tasarım desteği ve Türkiye’de bir ilk olan sınırsız hosting gibi birçok avantaj sunuyor. Hizmetten ücretsiz olarak faydalanmak için Vodafone müşterisi olmak ve 12 ay boyunca en az 50 TL fatura ödemeyi taahhüt etmek yeterli. Hizmet paketleri Eko-web Paketi ve Pro-web Paketi seçeneklerinden oluşuyor ve işletmeler ihtiyaçları doğrultusunda bu paketlerden birisini seçebiliyor.

Eko-web Paket seçeneği com/net alan adı, 10 adet e-posta, 1 GB e-posta kapasitesi, sınırsız web alanı, sınırsız trafik, 7/24 destek hizmetlerini içeriyor. Pro-web Paketi ise 20 adet e-posta, 1 GB e-posta kapasitesi, sınırsız web alanı, sınırsız trafik, 7/24 destek yanında özel web sitesi tasarım desteği ve İngilizce web sitesi çeviri hizmetleri ile fark yaratıyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Vodafone Türkiye Kurumsal Pazarlamadan Sorumlu Bölüm Başkanı Kurtuluş Alıç şunları söyledi: “Şubat ayında yasalaşan ve önümüzdeki yılın Temmuz ayında işletmelere web sitesi sahibi olma zorunluluğu getiren yeni Türk Ticaret Kanunu’nun bilgi toplumuna geçişte önemli bir rol oynayacağına inanıyoruz. Biz de Vodafone olarak avantajlı mobil iletişim hizmetlerimize web sitesi ve e-posta hizmetlerini ekleyerek, işletmelerin iş yapış şekillerini ve yurtdışına açılmalarını kolaylaştırıyoruz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu