BlackBerry kullanıcılarına RIM’den 100 dolar rüşvet

RIM Co-CEO’su Mike Lazaridis, global ağlarının 70 milyondan fazla BlackBerry müşterisinin iletişim ihtiyaçlarını desteklediğini belirterek “Müşterilerimizle aramızdaki ilişkiye büyük önem veriyoruz. Son 12 yıldır onların güvenini kazanmak için çok yoğun çalıştık. Kendimizi, müşterilerimizin bizden bugün ve gelecekteki beklentilerini ve yüksek standarttaki güvenilirliği sağlamaya adadık.” BlackBerry kullanıcıları, premium uygulamaların tamamını, 19 Ekim Çarşamba gününden itibaren dört haftalık bir süre içinde, uygulamalar sunuldukça, BlackBerry App World’den indirilebilecek. Bu süre içinde sunulacak uygulamalar arasında şunları bulunuyor:
 
o   SIMS 3 – Electronic Arts
o   Bejeweled – Electronic Arts
o   N.O.V.A. – Gameloft
o   Texas Hold’em Poker 2 – Gameloft
o   Bubble Bash 2 – Gameloft
o   Photo Editor Ultimate – Ice Cold Apps
o   DriveSafe.ly Pro – iSpeech.org
o   iSpeech Translator Pro – iSpeech.org
o   Drive Safe.ly Enterprise – iSpeech.org
o   Nobex Radio™ Premium – Nobex
o   Shazam Encore – Shazam
o   Vlingo Plus: Virtual Assistant – Vlingo
 
 
RIM kurumsal müşterileri ayrıca 1 ay süreyle ücretsiz teknik destek hizmeti de alabilecek.  Mevcut müşterilerin varolan teknik destek hizmetlerine 1 ay eklenirken; teknik destek kontratı bulunmayan müşteriler ise RIM’in BlackBerry Teknik Destek Hizmetleri’ni 1 aylık deneme olanağına sahip olacak. Program hakkında ayrıntılı bilgi ve kayıt için lütfen www.blackberry.com/enterpriseoffer ziyaret ediniz.
 
Gösterdikleri sabır için sadık BlackBerry müşterilerine minettar olduklarını ifade eden Lazaridis müşterilerinden özür dilediklerini ve güvenlerini tekrar kazanmak için yorulmadan çalışacaklarını belirtti. Lazaridis son olarak “Bu durumun tekrar etmesini engellemek için çok acil ve önemli adımlar atıyoruz” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu