BlackBerry PlayBook MusicStore ile geliyor

7digital Music Store ile birlikte BlackBerry® PlayBook™kullanıcıları 13 milyonun üzerinde yüksek kalitede (320kbps) MP3’ün bulunduğu 7digital kataloğuna erişim sağlayabilecek. Bu sayede kullanıcılar şarkı, albüm ve sanatçı arayabilecekleri gibi; şarkıları satın almadan önce inceleyebilecek. Kullanıcılar aynı zamanda 7digital’in öneri teknolojisi sayesinde yeni müzikler de keşfedebilecek. BlackBerry® PlayBook™ kullanıcıları için fiyat 7digital.com’da belirtilen fiyatlarla uyumlu olacak. Şarkılar ve albümler kullanıcının bulunduğu ülkedeki resmi para birimi ile fiyatlandırılacak.

7digital CEO’su Ben Drury yapılan işbirliğiyle ilgili olarak “RIM ile 7digital deneyimini BlackBerry® PlayBook™’a taşıyor olmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Yüksek kalitedeki multimedya özellikleriyle olağanüstü bir tablet yaratan RIM ile birlikte mobil kullanıcılara keşfedilmesi, satın alınması ve kullanılması kolay ve oldukça zevkli bir müzik deneyimi sunuyoruz” dedi. Ben Drury sözlerine şöyle devam etti: “ Şu anda MP3 dijital satıcılar arasında en geniş uluslararası kaplama alanına sahibiz ve yıl boyunca RIM ile birlikte çalışarak işimizi büyütmeyi sabırsızlıkla beliyoruz.”

BBM Platform & Entegre Servisleri Genel Başkan Yardımcısı Alistair Mitchell ise konuyla ilgili şunları söyledi: “Kullanıcılarına hızlı arama-yükleme sunması, düzgün arabirimi ile müzik keşfetmeyi ve satın almayı kolaylıkla sağlayan özellikleriyle 7digital Music Store, yüksek performanslı BlackBerry® PlayBook™’un mükemmel bir tamamlayıcısı. 7digital ile birlikte çalışarak kullanıcılarımıza 13 milyon parçanın bulunduğu harika kataloğa erişim imkanı sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz” dedi.

7digital Music Store uygulamasının yer aldığı BlackBerry® PlayBook™ tablet, Teksas, Austin’de bu hafta gerçekleşecek olan South by South West konferansında daha yakından görülebilecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu