Bluetooth ve multimedya navigasyonda buluştu

Otomobilde hareket halindeyken navigasyon ihtiyacını en pratik şekilde karşılayan Pioneer’ın yeni modeli Avic-F20BT, basit kumandaları ve kullanıcı dostu arayüzü ile sürücünün en ideal yol arkadaşı oluyor. Navigasyon ve araç içi eğlence sistemini bir arada sunmak üzere geliştirilen Avic-F20BT, iPod, iPhone, USB flash bellek veya USB bağlantısına sahip farklı taşınabilir müzik kaynaklarının bağlanmasına imkan verirken cep telefonlarının adres listesine de doğrudan erişim sağlıyor. 5000 girişlik Telefon Defteri

Hem 2 boyutlu hem de 3 boyutlu navigasyon özelliği bulunan Avic-F20BT, aynı zamanda da Bluetooth özelliği ile cep telefonu kiti olarak kullanılabiliyor. 5 farklı kullanıcıya ait telefon ile senkronize olan yeni ürün, her kullanıcı için 1000 adet telefon numarasını kaydetme özelliğine sahip. Her marka telefona araç kiti olarak uyum sağlayan Avic-F20BT aynı zamanda da iPhone ve iPod ile birlikte kullanılabiliyor.

Ön arka ve sub olmak üzere 3 amfi çıkışına sahip Avic-F20BT’nin görüntü aktarımı yapılmak üzere iki adet girişi mevcut. Otomobilde önde ve arkada farklı multi medya öğelerinin yürütülmesine imkan tanıyan cihaz, aynı zamanda geri görüş kamerası, USB Bellek ve SD Kart girişi bünyesinde bulunduruyor.

Sokak sokak 44 Avrupa ülkesi, tanımlanmış 6 Milyon adres

Navigasyon hafızasında 44 Avrupa ülkesinin haritasını barındıran Pioneer Avic-F20BT’de 6 milyon önemli noktanın adresi bulunuyor. 2D ve 3D görüntü ile kusursuz yol tarifi hizmeti sunan cihaz, yol tarifini ses komutlarıyla bildirirken, ses tanıma özelliği ile 6 dilde sesli komut alabiliyor.

Fiyat: 4.569 TL

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu