BMC’nin yeni genel müdürü belli oldu.

Türkiye Ofisi ile yaklaşık 4 yıldır Türk Bilişim Sektörü’nde faaliyet gösteren BMC Software Türkiye Genel Müdürlüğü görevine “Barbaros Özdemir”i getirdi… Bu atama Gantek Teknoloji”nin Türkiye ana distribütörü olarak belirlenmesini de kapsayan, BMC Software Türkiye’nin yapısal değişim süreci devamında gerçekleştirildi.

1968 doğumlu Barbaros Özdemir Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı
ve Teknolojisi bölümü, 1990 yılı mezunudur. İş hayatına çeşitli yazılım evlerinde IT yazılım proje müdürü olarak başlamış olan Özdemir; finans ve üretim sektörlerinde çeşitli bilgi işlem projeleri yönetmiştir.

1997 yılında “HP” de şatış hayatına başlamış olan Barbaros Özdemir, sırasıyla, “Finans ve Sigorta”, “Telecom ve Servis Sağlayıcılar” ve “Üretim/Ticari” sektörleri şatış müdürlüğü
yapmıştır. “HP” den ayrıldığında, 21 ülkeden sorumlu, HP Openview Yazılım Bölümü Satış ve İş Geliştirme Bölge Müdürü olarak görev yapan Özdemir; Türk Bilişim Sektörü’nin deneyimli satış yöneticilerinden birisi olarak kabul edilmektedir

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.