BMC Software F1 pistlerinde

BMC Software [], “Toyota Motorsport” ile, “Panasonic-Toyota Formula 1” yarış ekibi için sponsorluk ve teknoloji ortaklığı anlaşması imzaladı. BT altyapılarının iş bakış açısından yönetilmesine imkan sağlayan kurumsal yönetim çözümleri üreten, dünyanın önemli yazılım firmalarından BMC Software’in üst düzey yönetimi tarafından yapılan açıklamada, sözleşmenin bir parçası olarak, BMC Software logosunun, Toyota’nın tüm yarış programı boyunca kullanılacağı ifade edildi .

Konuyla ilgili bir açıklama yapan BMC Software EMEA Başkan Yardımcısı Hans van Stek, “Panasonic Toyota Racing”e sponsor olmakla, evrensel ekip çalışmasını, güvenilirliği ve performansı geliştirdiklerini belirterek “Formula 1’e katılmayı seçtik çünkü; bu katılım, BMC Software markasını, mükemmel, dinamik, heyecan verici bir ortamın içine yerleştiriyor.”dedi.

Toyota’nın, uçtan uca tasarım ve imalat sürecini şirket içinde gerçekleştiren, F1 pistindeki iki ekipten birisi olduğunu vurgulayan Stek; bu durumun, ekibin yarış hedefleriyle IT ilişkisi konusunda daha da büyük bir ihtiyacı ortaya koyduğunu ve BMC Software’in “Business Service Management” stratejisinin hedeflerini tamamen desteklediğini vurguladı.

Toyota Motorsport Başkanı John Howett ise, BMC Software ile girdikleri bu heyecan verici yeni ortaklığın, hem performanslarını hem de iş hedeflerini destekleyecek BT kaynaklarını nasıl optimize edebileceklerini anlamalarını sağlayacağını vurgulayarak; “Bu işbirliği, BT hizmetlerinin hızını, kalitesini ve stratejik planlama etkinliklerimizi geliştirmemize ve aynı zamanda işletme maliyeti düşüşleri sağlamamıza olanak verecektir. Bütün bunlar, Formula 1’de uzun vadeli başarı elde etme çabamızı destekleyen ana unsurlardır.”dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.