Ana sayfa BT Gündem Bomba gibi hosting kampanyası

Bomba gibi hosting kampanyası

87
0

Türkiye’de 7 yıllık hosting tecrübesine sahip olan Ontek, yeni ve rekabetçi web sitesi barındırma seçenekleriyle limitleri zorluyor. Megabyte biriminde herhangi bir paketi bulunmayan Ontek’in, tüm hosting paketleri Gigabyte’lardan oluşuyor. Ontek’in yeni seçenekleri arasında sınırsız alan adı barındırmasıyla dikkat çeken Platin Paketi, 100 GB disk alanı ve sınırsız e-posta hizmeti ile satın alınabiliyor. Aylık 30 TL’lik bir fiyata sahip olan Ontek’in Platin Paketi benzersiz bir hosting hizmeti oluşturuyor. Dahası, web sitelerini internete taşımak için fazla maliyetten kaçınanları da düşünen Ontek, Altın ve Gümüş paketli hosting seçeneklerinde müşterilerine yine Gigabyte’larca disk alanını yıllık yalnızca 35 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor.Ontek’ten fark yaratan ücretsiz çözümler
Ontek, kendi sitesini yapmaya meraklı birey veya kurumlara da yeni bir çözüm getiriyor. Her hosting paketiyle birlikte ücretsiz olarak gelen “Site Yapım Sihirbazı”, yüzlerce tasarım şablonu arasından herhangi bir teknik bilgiye gerek kalmadan kendi sitenizi hazırlamanızı sağlıyor.

Blog yazarları ve forum sahipleri de Ontek’in bu yeni fırsatlarından yararlanabiliyor. Ontek, kendi birikimlerini sanal dünyaya taşımak isteyenlere otomatik yazılım kurulumu ile blog, forum ve e-ticaret gibi onlarca hazır yazılımları da tamamen ücretsiz olarak sunuyor. Ontek’in yaratıcı çözümleri sayesinde siteniz, sadece 5 dakikada internette yayınlanabiliyor.

Ontek ile siteniz güvenli ellerde
7/24 sunucu gözetimi altında çalışan toplam sekiz çekirdekli Intel Xeon işlemcilerle donatılmış güçlü sunuculara ve hızlı İnternet bağlantılarına sahip Ontek’in yeni hosting seçenekleri, %99.93 oranında kesintisiz çalışma prensibiyle müşterilerine daha etkili bir internet deneyimi sunuyor. Ontek hosting seçenekleri şu an yalnızca güvenliği dünyaca ünlü bağımsız denetim kurumlarınca onaylanmış, sektöründe lider Linux işletim sistemi üzerinden hizmet veriyor. Ontek, çok yakın bir zamanda yeni ve rekabetçi çözümlerini Microsoft Windows hosting hizmetleri ile de devam ettirecek.