Ana sayfa BT Gündem Borusan’ın kurumsal VoIP çözümleri Elkotek’ten

Borusan’ın kurumsal VoIP çözümleri Elkotek’ten

91
0

Önde gelen SIP gateway tedarikçilerinin ürünlerini kapsamlı bir şekilde değerlendiren Borusan Telekom, çok yönlü özellikleri ve esnek, sadece yazılımla yükseltebilme imkanları nedeniyle, Veraz’ın ürününde karar kıldı. Borusan Telekom’a güçlü bir yerel hizmet ve destek verilebilmesi için Veraz, önde gelen katma değerli dağıtıcılardan Elkotek ile birlikte hareket etmeye karar verdi.

Borusan Telekom CEO’su Mehmet Başer, “I-Gate 4000 EDGE SIP Gateway istediğimiz gelişmiş özellikleri kompakt, güvenilir ve kolayca yönetilebilir bir platformda sağlayabiliyor. Kendileri ile çalışmaktan çok memnunuz.” dedi.

Elkotek Genel Müdürü Hakan Tahiroğlu ise, “Borusan Telekom en gelişmiş hizmetleri sunarak telekom pazarının liderlerinden biri olmayı sürdürüyor. Bu gayretleri konusunda onları desteklemek için güçlü satış ve destek ekiplerimizle I-Gate 4000 EDGE SIP Gateway’lerin yaygınlaştırılmasını sağlayacağız.” dedi.

Üretici firma Veraz Networks Inc.’ın EMEA Satış Yöneticisi Daniel Skinazy de, “Borusan Telekom, Türkiye telekom pazarına en gelişmiş kurumsal hizmetleri sağlamaya devam ederken, Veraz I-Gate 4000 EDGE SIP kullanarak kapasite artımını ek donanım yatırımı gerektirmeyen çok düşük maliyetlerle yapma imkanına sahip olabilecek. Veraz olarak, Borusan Telekom’un desteği için Elkotek ile işbirliği yapmaktan çok memnunuz.” şeklinde görüş belirtti.

Veraz Networks, TDM ve IP şebekeleri için gelişmiş ses ve multimedya bantgenişliği optimizasyonu ile anahtarlama ürünleri konusunda lider bir tedarikçi firmadır. I-Gate 4000 EDGE SIP Gateway, Veraz’ın VoIP softswitch ve media gateway konularındaki derin uzmanlığının bir ürünüdür ve bu ürünle servis sağlayıcılara çok güvenilir ve zengin özellikler sunan kurumsal VoIP uygulamalar platformu sağlanabilmektedir.