Boyama kitabı bilgisayara girdi

Eurosoft Yazılım, Türkiye’de yazılım üreten BigSoft markasıyla yeni geliştirdiği eğlence, eğitim ve hobi yazılımlarını tüketicilerin beğenisine sunuyor. 4 ile 9 yaş arasındaki çocukların bilgisayar ekranında boyama yapmalarına imkan veren yazılım programları, 6 farklı konu kategorisinde hazırlandı. BilBoy CD’leri çocukların boyama yaparken eğlenecekleri, eğlenirken de aynı zamanda öğrenecekleri şekilde tasarlandı. BilBoy programlarının her birinde 50 boyama sayfası bulunuyor ve CD’lerin konu başlıkları ise şöyle sıralanıyor:Taşıtlar (Kara Taşıtları, Hava Taşıtları, Deniz Taşıtları)
Giysiler ve aksesuarlar (Vücudumuz, Giysilerimiz, Aksesuarlarımız)
Hayvanlar (Evcil Hayvanlar, Hayvanlar)
Doğa (Doğa, Yiyecek ve İçeceklerimiz, Çevremiz)
Anadolu Medeniyetleri (Anadolu’da Türk Medeniyetleri, Roma ve Bizans, Antik Medeniyetler)
Coğrafya (Türkiye’nin yeni şehir haritası, 7 bölgesi, iklim kuşakları, önemli dağ ve nehirleri, dünya ülkeleri, kıtalar ve dünya bayrakları)

Eurosoft’tan yeni bir ürün daha: Fotoğraflarla Türkiye CD’leri

Eurosoft’un ilgi çeken bir başka ürünü ise “Fotoğraflarla Türkiye CD’leri” olacak. 6 farklı kategoride hazırlanan fotoğraf CD’lerinin en önemli özelliği fotoğrafların her türlü baskı işlemlerinde kullanılabilir olması. CD’de bulunan tüm fotoğrafların kullanım hakları satın alınmış ve kullanıma açık olarak hazırlanmış bir shareware özelliği taşıyor. CD’de yer alan fotoğrafların her biri JPEG formatında, A5 boyutunda 300 dpi çözünürlüğe sahip ve her türlü baskı işleri ve reklama uygun.

Eurosoft’un dağıtımı yapılan tüm yazılım ürünlerini Türkiye çapında kanala, uygun fiyatla ve zamanında ulaştırmayı amaçlıyor. Eurosoft ürünleri başta Index, Bimeks Vatan Bilgisayar gibi kanalların yanında, www.buybye.com, www.baskuda.com, www.ideefixe.com, www.hepsiburada.com, gibi alışveriş sitelerinde de satışa sunulmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.