British Telecom’da yeni Genel Müdür Mehmet Başer

BT Türkiye Genel Müdürlüğüne Mehmet Başer getirildi.Başer, görev süresi boyunca BT’nin kurumsal müşterilerinin ve telekomünikasyon servis sağlayıcılarının ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verilmesi ve şirketin büyüme eğiliminin üst seviyelere taşınmasından sorumlu olacak.

Başer, BT’ye katılmadan önce Ericsson’un Satış ve Büyük Müşterilerden Sorumlu Türkiye Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu. Mehmet Başer, BT’ye sektörle ilgili zengin bir bilgi birikimi ve deneyimi de beraberinde getiriyor. Ericsson’da çalışmadan önce alternatif telekom operatörü Borusan Telekom’da geçirdiği 9 yıl içerisinde farklı görevler üstlenen Başer, son üç senede Genel Müdür olarak görev yaptı. Borusan Telekom’dan önce de McKinsey & Co. ve PricewaterhouseCoopers’ta danışman olarak kariyerini sürdürüyordu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.