BT yatırımlarının geri dönüşü hızlanacak!..

Microsoft pazara sunduğu iki yeni yazılım ile şirketlerin BT yatırımlarında geri dönüşü hızlandırmayı amaçlıyor. Microsoft’un MOM 2005 ve MOM 2005 Workgroup Edition ürünleri verimliliği artırarak bilişim yatırımlarından en etkili biçimde yararlanmasını sağlayacak araçlar içeriyor. Microsoft’un pazara sunduğu yazılımlar firmaların altyapı tasarımlarını, devreye alma ve operasyon süreçlerini kolaylaştırmayı ve otomatikleştirmeyi; bu sayede operasyon verimliliğini artırarak bilişim yatırımlarından en etkili biçimde yararlanmalarını sağlıyor.

MOM 2005 ve MOM 2005 Workgroup Edition, BT profesyonellerinin uygulama ve altyapı yönetimindeki karmaşıklıkları basitleştirerek ve kolay kullanım sunarak, yapılmış olan yatırımların daha hızlı geri dönüşüne olanak tanıyor.

MOM 2005, BT profesyonellerine daha kolay kurulum ve sistem yönetiminde gelişmiş otomasyon olanağı sağlarken diğer yönetim sistemleri ile web servisleri üzerinden bağlantı kurulması ve entegre raporlar alınmasına olanak veren yeni bir servis sunuyor.

MOM 2005 sunduğu yeni yönetim paketleri firmlara çok daha detaylı raporlama yapma, sunucuları uzaktan yönetme ve web servisi tabanlı uygulamaları yönetme fırsatı sunarken, çözümleme zamanını da kısaltıyor.

MOM 2005 Workgroup Edition ile de en fazla 10 sunucu kullanan orta ölçekli firmaların çok özel fiyat ile MOM 2005 imkanlarından faydalanması hedefleniyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.