Ana sayfa BT Gündem Bu depolama ünitesi ile dosyalarınız heran internette

Bu depolama ünitesi ile dosyalarınız heran internette

93
0

NETGEAR, ev tipi medya kullanımı için yeni NETGEAR Stora depolama ünitesini duyurdu. NETGEAR hali hazırda ReadyNAS ürün serisi ile iş dünyası ve üreten tüketiciler için network çözümleri alanına damgasını vurmuş durumda, ancak Stora kesinlikle herkesin kullanımına uygun bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Uzaktan Bağlantı Özellikli Yeni Depolama Ünitesi Netgear Stora, 1 TB veya 2TB kapasitesi ve Gigabit ağ bağlantısı sayesinde büyük boyut dosya aktarımı artık işkence halini almıyor. Ayrıca USB bağlantısı da bulunan üründe, kolayca tüm fotoğraf, müzik, film ve diğer dosyalarınızı tek bir merkeze bağlayarak herhangi bir network cihazı üzerinden kullanabilmelerine olanak sağlıyor.Kompakt tasarımı, kullanımı kolay ara yüzü ile Netgear Stora, kullanıcıların fotoğraf, video işlemlerini internete yükleme, e-posta gibi zaman kaybetmeden kolayca paylaşabilmelerini sağlıyor.

www.MyStora.com adresindeki akıllı grafik ara yüzü sayesinde, kullanıcılar ve kullanıcıların dilediği kişiler, her hangi bir internete bağlı cihaz (notebook, PC veya akıllı telefon gibi) aracılığıyla depolanan medya dosyalarına uzaktan erişebiliyorlar.

Stora, uzaktan erişimli fotoğraf çerçevelerine ve Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerine otomatik olarak içerik entegre edebiliyor. Ayrıca Dijital Living Network Alliance (DLNA) özellikli fotoğraf çerçeveleri, XBox 360® ve PlayStation® 3 oyun konsolları ile iPhone® ve Blackberry® cep telefonları gibi diğer networke bağlı cihazlara içerik sağlayabiliyor.

Depola: Mac, PC ve Linux sistemleri ile uyumlu NETGEAR’IN Stora cihazı ev network ağı üzerinde tüm müzik, film fotoğraf ve diğer dosyaları tek bir merkezde güvenli bir şekilde depolayabiliyor.

Paylaş: www.MyStora.com sitesine uzaktan erişim ile kullanıcılar internete bağlı her hangi bir cihazdan dosya paylaşabiliyor, müzik dinleyebiliyor ve fotoğraf paylaşabiliyorlar. Müzik arşivlerini birleştirebiliyor ve iTunes® üzerinden müzik çalabiliyorlar.

Koru: Stora verileri otomatik olarak yansıtma özelliğine sahip iki adet standart sürücüsü ile değerli verileri güvenle salkıyan tak-çalıştır koruması sunuyor. Kullanıcılar hiçbir aracıya ihtiyaç duymadan ikinci bir sürücü de kolaylıkla ekleyebiliyorlar. Stora ayrıca, sistem içeriğini düzenli olarak yedekleyen otomatik yedekleme özelliğine de sahip.

Albim Bilgi İşlem A.ş. tarafından ithal edilen ürünün 1TB’lık kapasiteye sahip modelinin son kullanıcı fiyatı 379$+KDV, 2TB’lık kapasiteye sahip modelinin fiyatı ise 559$+KDV dir.